Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Współczuję komuś kto trafi do tego szpitala. Kiedyś jak byłem na izbie w lpu sanitarjusze przywieźli babcię na wózku którą się dusila i prosiła o pomoc kilku lekarz przechodzili koło niej żaden jej nie pomógł. A sanitarjusze się z niej podsmiewali Aż jeden mówi do drugiego, już nie mogę na nią opatrzyć. I wyprowadzili ja w kąt twarza do ściany. A ja między czasie siedziałem z synem z gorączką i czekałem na odbiór badani. Pani na recepci mi powiedziała że jeśli syn zostanie na oddziale to wyniki będą za 40 minut . A jeśli chce go zabrać to 3 godziny. Na pytanie czego taka różnica w czasie, pani się głupio zasmiala i odpowiedziała: myślę że nie będzie miał kto ich przynieść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie od 17.00 (obecnie 21.35) moja schorowana ciocia jeździ (już ponad 100 km) prawdopodobnie z zapaleniem płuc i niewydolnością krążenia karetką od szpitala do szpitala. Wnieść na Izbę Przyjęć jej nie pozwalali i nawet lekarze do karetki nie wychodzili tylko odsyłali - z Jaczewskiego na zakaźny na Staszica a stamtąd wysłali do Puław. W Puławach dopiero pierwszy lekarz zajrzał do karetki i wystawił zaświadczenie, że do nich się nie nadaje i żeby na Jaczewskiego przyjęli. Czy przyjmą nie wiem, bo jadą. Nie podano żadnych leków - już w domu większe wsparcie by dostała, gdyby rodzinny dał antybiotyk i coś od gorączki zamiast skierowania do szpitala i wezwania pogotowia. Koronowirusa wszyscy się boją, ale nikt krwi do badań nie pobrał a córka, co się nią opiekuje i z nią jeździ, to pracuje w jednym z tych szpitali i dopiero mogą mieć jazdę jak w wyniku tego olewania chorego i strachu przed zarażeniem doprowadzą do śmierci matki w karetce a od córki nieświadomej nosicielstwa się zarażą w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOJEWODA DO DYMISJI!!!!!! KTO JEST ZA TEN ŁAPKA NA PLUS PRZY KOMENTARZU! CZARNEK WRÓĆ!!!
 Spec ustawa  w rekach Tego wojewody to jak brzytwa w rękach ......  "fryzjera"  zarzadzanie zasobami ludzkimi - do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Panie wojewody dalej twierdzi Pan że to najlepszy szpital zakaźne w województwie. Czy nie widzi pan że to była zła decyzja może dymisja z Pana strony była by lepszym pomysłem. Tak myślę. Od początku mówiłem nie przywozi się wirusa do miasta gdzie to nie ma nie trzeba szkoły żeby to wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpitale nie są przygotowane na korona wirusa. Do szpitali napływają setki komunikatów z których nic nie wynika. Nie ma środków ochrony indywidualnej. Lekarze na SOR nie mieli żadnych szkoleń. Pielęgniarki są przemęczone. Nic nie funkcjonuje. System zawiodł. Życie w zawieszeniu.  Pytam gdzie są konsultacji dlaczego dyrektorzy sanepidu milczą co maja do powiedzenia  wojewodowie. Wszyscy karmią nas w okienku telewizora nieprawda o ciężkim czasie dla służby zdrowia. Państwo nie przygotowało szpitali po raz kolejny po raz kolejny olało personel  medyczny. A może tym razem należy olać system.  Jakieś pomysły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital ma być w gotowości na przyjęcie pacjentów z koronowirusem od środy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to są paragrafy, wojewoda, starosta, dyrektor do więzienia za narażanie ludzi na utratę zdrowia i życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
750 tys z Azotów poszło na puławski szpital a dyrektor nie potrafi sobie poradzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcieliśmy centrum zakaźnego w Puławach nie dlatego że jesteśmy egoistami, znamy warunki tego szpitala i możliwości. Centrum powinno być tam gdzie centrum województwa by pomóc jak najlepiej chorym i nie narażać zdrowych. Puławy nie są zupełnie gotowe na to, co nie daj Boże może się stać. Nie jesteśmy egoistami ale realistami. Panie wojewodo, to dopiero początek, proszę się zastanowić, jest jeszcze czas by uniknąć najgorszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ty mówisz lekarz wypisze zlecenie i nawet nie podejdzie do chorego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE LEPIEJ ZACZNIJCIE SIĘ MODLIĆ ŻEBY JAK NAJSZYBCIEJ WYNALEŹLI SKUTECZNY LEK NA KORONAWIRUSA BO W PRZECIWNYM RAZIE ZABRAKNIE NAM TRUMIEN. TAKIE MAM WNIOSKI PO TYM JAK JAK WIDZĘ I SŁYSZĘ JAK POLSKA SŁUŻBA ZDROWIA JEST PRZYGOTOWANA DO WALKI Z WIRUSEM I JAK JEST ZAOPATRZONA. ALE WEDŁUG PISU WSZYSTKO JEST OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAn Szczęch ma problemy z etyką dziennikarską, zadaniem dziennikarza nie jest sianie paniki wśród ludzi. Bardzo odpowiedzialne zachowanie. Podziwiać tylko. Szczeniackie zachowanie
 Bardzo dobrze, niech wszyscy znają prawdę jakich mamy polityków od rodziny na swoim, jeden minister zdrowia sam wszystkiego nie ogarnie, a widać że tylko jemu zależy i tylko on pracuje i choć nie jestem fanem pis to mu kibicuję, możliwe że jeden uczciwy w tej bandzie darmozjadów i indolentów pisowskich bo tak jest wszędzie gdzie brudne łapy wsadza pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Szulowski i Morawiecki, przyjedźcie do Puław! Oddaliście rodaków w katowskie ręce. Dyrekcja szpitala, Rada Powiatu to nieudaczniki i łapiduchy. Kłamcy i imbecyle.
Zobaczcie  co w obliczu pandemii wypisuje teraz na grupie Puławy na fb przewodnicząca rady miasta Krygier. Nie mogę w to uwierzyć.
 Jeszcze w wiele uwierzysz. Nikczemna natura ludzka najbardziej  unaocznia się w chwila kryzysowych. To co ta pani wypisuje pozostawie bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich krytykantów odesłał bym do Włoch, a nie do PONIATOWEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję komuś kto trafi do tego szpitala. Kiedyś jak byłem na izbie w lpu sanitarjusze przywieźli babcię na wózku którą się dusila i prosiła o pomoc kilku lekarz przechodzili koło niej żaden jej nie pomógł. A sanitarjusze się z niej podsmiewali Aż  jeden mówi do drugiego, już nie mogę na nią opatrzyć. I wyprowadzili ja w kąt twarza do ściany. A ja między czasie siedziałem z synem z gorączką i czekałem na odbiór badani. Pani na recepci mi powiedziała że jeśli syn zostanie na oddziale to wyniki będą za 40 minut . A jeśli chce go zabrać to 3 godziny. Na pytanie czego taka różnica w czasie, pani się głupio zasmiala i odpowiedziała: myślę że nie będzie miał kto ich przynieść...
 To fakt na izbie lekarze noszą dupy wyżej głowy, pielęgniarki też jeszcze pacjent gotów pomyśleć że oni są dla pacjenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAn Szczęch ma problemy z etyką dziennikarską, zadaniem dziennikarza nie jest sianie paniki wśród ludzi. Bardzo odpowiedzialne zachowanie. Podziwiać tylko. Szczeniackie zachowanie
Bardzo dobrze, niech wszyscy znają prawdę jakich mamy polityków od rodziny na swoim, jeden minister zdrowia sam wszystkiego nie ogarnie, a widać że tylko jemu zależy i tylko on pracuje i choć nie jestem fanem pis to mu kibicuję, możliwe że jeden uczciwy w tej bandzie darmozjadów i indolentów pisowskich bo tak jest wszędzie gdzie brudne łapy wsadza pis
 Tak  Radku, mają prawo do prawdy, lubisz sam komentowac swoje artykuły, tylko tracisz granicę miedzy prawdą a manipulacją za pomocą strachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A radna Jarząbkowa żadnego pociota nie ulokowała na stołeczku w puławskim szpitalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto tym razem zostanie odwołany, panie wojewodo? Bo ewidentnie coś tu się sypie w województwie
 Jak  by miał honor  to by zrezygnował ! Czarnek wróć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grubo. Śmiać sie? Płakać? Nie wiadomo... prawda -system zawodzi, procedury? O czym mowa... Personel gdyby był.przeszkolony i znal procedury postępowania to by wiedział jak postępować co do "zarazonego" , żadne mgr, żadne licencjaty tu nie pomogą. Tylko sposób obycia sie, jak mozna odsyłać tak pacjenta ?! Rozsiewanie zarazy. Po prostu DNO, co tu duzo mówić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrwa ten pis nas wymorduje!!!! Co za burdel! Kaczyński ty leniu do roboty a nie po kościołach latasz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...