Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Był czas by ludzi przeszkolic, zrobić, zapasy masek, gogli, kombinezonow. A pis co robił? Bił się o 2 MILIARDY na swoją propagandę. Kaczyński z duda robili ustawki a czas uciekał. Mówiłem że ludzie będą na pis pluć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAn Szczęch ma problemy z etyką dziennikarską, zadaniem dziennikarza nie jest sianie paniki wśród ludzi. Bardzo odpowiedzialne zachowanie. Podziwiać tylko. Szczeniackie zachowanie
Bardzo dobrze, niech wszyscy znają prawdę jakich mamy polityków od rodziny na swoim, jeden minister zdrowia sam wszystkiego nie ogarnie, a widać że tylko jemu zależy i tylko on pracuje i choć nie jestem fanem pis to mu kibicuję, możliwe że jeden uczciwy w tej bandzie darmozjadów i indolentów pisowskich bo tak jest wszędzie gdzie brudne łapy wsadza pis
Tak  Radku, mają prawo do prawdy, lubisz sam komentowac swoje artykuły, tylko tracisz granicę miedzy prawdą a manipulacją za pomocą strachu
 Nie jestem Radek, porozmawiaj z pielęgniarkami lub z personelem technicznym i to nie dotyczy tylko szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier...le ale jaja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tego dyra ze szpitala do włoch też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje na ten trudny czas energicznego Czarnka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krynicka zawieszona przez kaczynskiego za to że powiedziała jaki jest syf w szpitalach. Ten debil przestaje już panować nad wypowiedziami swoich ludzi. Musi być badzo źle i on to wie. A przed nami pis ukrywa prawdę. Ludzie budżecie się!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorem powinien byc lekarz a nie picus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich, czy obecnie znajdujecie się w poważnym kryzysie finansowym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy bank odrzucił cię i chcesz pożyczki, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby? - Nie ma problemu. Bez względu na sytuację finansową. Możemy zaoferować kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, kredyty prywatne i kredyty wyłącznie na cele edukacyjne.? Nie szukaj więcej, ponieważ możemy pomóc Ci zabezpieczyć to, czego potrzebujesz. Pytania / wsparcie? - E-mail (ferratum.loans@gmail.com) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku godzin. Możemy pomóc Ci w pożyczce w wysokości od 5000 do 200 milionów USD w celu rozwiązania twoich problemów finansowych przy bardzo niskim 3% oprocentowaniu na okres od 1 do 30 lat (12-360 miesięcy). Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niską spłatą odsetek w czasie trwania pożyczki po zabezpieczeniu z nami pożyczki. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach! Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie! Jeśli masz wątpliwości lub chcesz wyjaśnić, napisz do nas na adres E-mail: ferratum.loans@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok.jest jak jest.ale;maja radia komunikuja sie z karetki ze szpitalem.mozna w calym szpitalu jakas kanciape znalesc a jak nie to posiedziec z pacjentem w karetce zanim cos znajda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł zadzwonić do Starostwa, na infolinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wojewodę oraz starostę i wicestarostę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lat już PiS rządzi. Jak zaczęła się afera z przemianowaniem szpitala na zakaźny, Maj protestował został za to skrytykowany.  Ale jakoś nie słyszałam żeby ktoś z lokalnego pisu decyzję wojewody skrytykował albo bardzo niemądra wypowiedz Pana Gorgola.  Gorgol, Smaga, Krygier, Rzepkowski, Jarząbkowa, Szulowski to kółku wzajemnej adoracji.  Jedna odważna Krynicka powiedziała co się dzieje ze szpitalem w Łomży to Kaczyński ja zaraz zawiesił.  I tak samo było by z ludźmi z pulawskiego pis. Siedzą cicho bo wiedzą że może spotkać ich ten sam los co krynicka. Smutne... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Panie redaktorze za artykuły , przynajmniej ludzie wiedzą , co się dzieje. Krytyka nie należy się przejmować, bo tylko Ci krytykują co nic nie potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej niech idą z gołymi rękami bo,, powołanie,, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny pacjent, noe dość, ze stres przez tą chorobe to jeszcze tak go przerzucali, bo woadomo, że to miejsce nie jest dostosowane do takiej funkcji! Mam. Nadzieje, że nie pogorszy to jego stanu! Zdrowia dla niego i dla nas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie widziałem jak osoby przychodzą pod szpital i szukają sensacji. Patrzą przez diury w płocie, na ławkach , robią zdjęcia. Tak panikujecie z tym siedzeniew domach,a za chwile lecicie szukać sensacji pod szpitalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest chaos, a będzie jeszcze większy... Tylko Boży cud może to zmienić, partyjne kacyki na pewno nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat Puławy należy zlikwidować. NATYCHMIAST.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat Puławy należy zlikwidować. NATYCHMIAST.
 Krzysztof Kononowicz na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego mielismy się spodziewać po Puławskiej umieralni. Nabrali się pieniędzy i to wszystko zostawili w rękach innych. Burdel jak był tak będzie i nic tu się nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...