Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pani Genowefa narażała życie w czasie wojny. Dostała najwyższe odznaczenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2018 r. o 21:30 Powrót do artykułu
Lubie Czarnka za to, że się stara realnie przywracać wiarę w nasze narodowe wartości, wiarę w ludzi, którzy poświęcali swoje życie Ojczyźnie.Mam nadzieje, że dołoży starań by zadbać także o doczesność, że nie wchłonie go idea ludzi którzy go otaczają czyli " nie warto nic robić/zmieniać bo po co; nie warto być empatycznym dla szarego obywatela, nie warto się wychylać, nie warto być lokalnie władzą kontroli i audytu".Ten człowiek ma ogromny potencjał i mam nadzieję, że docelowo wyzwoli Lublin z okowów kolesiostwa i realnie wprowadzi zasadę równości wobec prawa dla wszystkich i wobec wszystkich niezależnie od stanu majątkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy razem z krzyżem dostała gratyfikację finansową po to aby móc teraz za co godnie żyć, bo mój śp. ojciec brał udział w II wojnie światowej, w walce doszedł do Berlina i owszem dostał stopień wojskowy i nic więcej poza tym oprócz dodatku kombatanckiego, gdzie wtedy grą większości dużo osób dostawało nawet mój śp. wujek dostawał bo niby miał walczyć ale uciekł do domu tzn. zdezerterował w czasie wojny i przesiedział na tzw. zapiecku i też dostawał dodatek kombatancki. To teraz bez żadnego narażania życia i zdrowia młodzi zdrowi jak byk rodzice dostają za seks i rozmnażanie sie po 500+. Także zadaję sobie teraz pytanie po co mój śp. ojciec narażał swoje życie, chyba po to abyśmy my jego dzieci na stare lata zapieprzali na cudze tj. na 500+, gdzie co rano jak się budzę i mam iść do pracy to złowieszcze na czym nie stoi ten kraj, rząd i wszystkich co mnie skrzywdzili i krzywdzą. Bo winny być godne wynagrodzenia za pracę a nie jałmużna wynagrodzenie a później jałmużna emerytura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przekazując tajne rozkazy swoim przyjaciołom, żołnierzom ZWZ i AK od zwierzchników tych formacji. " - ręce opadają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszczcie ze na zdjęciu najważniejsza jest Krygierowa to taka pani co to uwielbia być na pokaz zawsze i wszędzie. To duże niedopatrzenie i skandal. Więc pamięajcie Bożenka Krygier co łazi po domach i także mnie prosiła o głos, durny zgłosowałem, ale jak teraz Azoty rozwalają to siędzi wielka pani sąsiadka w radzie cichutko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odznaczeniem się naje bo emeryturę lub rentę ,ma bajecznie wysoką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek dla Pani Genowefy. A przy okazji: nie lubię Czarnka i tyle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dopiero teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek Pani Genowefo! Życzę dużo zdrowia, radości i spokoju! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiście Pania Genie Piwowarek rodem z Bałtowa . Zacna szlachetna osoba jak icała rodzina . Gratulacje i duzo zdrowia.Cała rodzina wszyscy bracia byli zangazowani w walce z okupantem tak niemieckim jak i pózniej sowieckimi wyzwolicielami. Rzeczywiscie szkoda że tak pózno i nie mogła osobiscie odebrac odznaczenia , Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...