Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięciu chętnych na fotel dyrektora Muzeum Nadwiślańskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 r. o 19:32 Powrót do artykułu
Zadura jak wszyscy z POPSL uważa się za przysparzają do koryta mimo różnych dziwnych sprawek które co jakiś gościły w mediach. A może by tak zaczęła robić coś pożytecznego bez szkodzenia ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zadura jak wszyscy z POPSL uważa się za przysparzają do koryta mimo różnych dziwnych sprawek które co jakiś gościły w mediach. A może by tak zaczęła robić coś pożytecznego bez szkodzenia ludziom.
Co to za bełkot ? o co chodzi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka Zadura to jedyna kompetentna kandydatka na fotelu dyrektora Muzeum Nadwiślańskiego. Nie wiem dlaczego ludzie mówią o niej takie głupoty. Kobieta jest konkretna, pracowita, a że wymaga od pracowników to chyba dobrze? Agnieszka jestem za Tobą całym sercem. A tak nawiasem mówiąc to Zarząd Województwa może pomyśli o konkursie na zastępców dyrektora w instytucjach kultury w Lublinie bo jednym zastępcą to się ośmiesza i to bardzo. Osoba jest gościem w pracy, a jak już jest na miejscu to nie zajmuje się swoimi obowiązkami tylko szczuciem na innych. ŚP Edward Wojtas wyrzucając tego Pana z hukiem z pracy zrobił wiele dobrego dla kultury. Jednak ten znów omotał kogoś i wrócił na stanowisko. Po drodze skłócił wszystkich dookoła i na tym nie poprzestaje. Mam nadzieję, że ktoś wreszcie przejrzy na oczy i trochę wystopuje pewność siebie w/w jegomościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Małgosia Smolińska też złożyła ofertę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgosiu jak ci nie wystarcza zasiłku to sobie malin nasadz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten komentarz o "wspaniałych" kompetencjach Pani Zadury to świetny żart. Dosłownie ubaw po pachy albo jeszcze wyżej. Pani Zadura to jedyny w historii dyrektor Muzeum Nadwiślańskiego który nie tylko nie stworzył nic ale nawet stracił dobrze funkcjonujący oddział w Puławach. Ogólnie o sukcesach Pani Zadury raczej nie da się nic powiedzieć bo ich nie ma więc raczej ta pani nie powinna ponownie kandydować na stanowisko dyrektora tej placówki. Tym samym komentarz o jej wspaniałych kompetencjach to albo forma autoreklamy albo jest pisany przez jej otoczenie, które zajmuje stołeczki w jej najbliższym otoczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenua!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMI SWOI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze będzie ''cud'' jak w Pułaach? Gdzie Śliwinski ktory zajął ostanie meijsce w konkursie miejskim, został z tego ostneigo miejsca wybrany an dyrektora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może będzie ''cud'' jak w Puławach? Gdzie Śliwiński który zajął ostanie miejsce w konkursie miejskim, został z tego ostatniego miejsca wybrany na dyrektora Domu Chemika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Puław i jak słyszę o tym "wyborze" śliwińskiego, to zastanawiam się jakim "człowiekiem"  trzeba być, żeby zgodzić się na taką podłość. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem, kiedy ujawnią nazwiska wszystkich "chętnych". Oby była to zmiana na lepsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...