Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Większość radnych za? A którzy radni przeciw temu rozwiązaniu? I dlaczego? Przecież co to za problem da sąsiedniej gminy albo nawet i do Kurowa na zakupy podjechać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zostanę prezydentem, to będzie można pić umiarkowanie. Nie tak, żeby się upić i walać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież za dużo pije wódki, za dużo pije wina, za dużo pije alkoholu spożywa. Jak ja prezydentem zostanę, miasta naszego, to młodzież nie będzie miała niczego, ani nic, do ust alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
USA wprowadziły kiedyś prohibicję i nie mogły się po tym pozbierać przez wiele lat. Niczego ten przykład nie nauczył dzisiejszych rodzimych "bojowników" o trzeźwość narodu. Pogratulować radnym... Oczywiście głupoty. Dzięki nim dawno zapomniani meliniarze znów wrócą do łask. Co i za ile będą sprzedawali amatorom wody ognistej, to już radnych nie obchodzi. Ich wyobraźnia tak daleko nie sięga. Czy my musimy koniecznie w ten sposób "nawracać"? Na wiarę, na patriotyzm, na abstynencję? Czy skutek nie będzie odwrotny od zamierzonego?
 Nie panikuj, nie wytrzymasz kilku godzin bez sklepu, skrócenie godzin pracy sprzedazy o 1-2 godziny to zadna prohibicja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To calkiem polikwidować wszystko należy. Zlikwidować papierosy, wszystko zlikwidować, ale tak, że nie będzie przemytu, ani papierosów, ani narkotyków, ani alkoholu, ani nie będzie niczego. Wszystko absolutnie polikwidować dla młodzieży i normalnym ludziom też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w nocy to wie pani Marzenna, łatwo wszystko… Wszystkie koty są czarne, a nie ma białych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowcze nie. Miasto osiąga szczyt głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie nie? No niech się tam który tylko przy glosowaniu za wyłamie to we wyborach już tu nie ma co szukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wie ktoś czy pod granicą administracyjną puław (małe p) jest może działka do wynajęcia, sprzedaży. Chętnie otworzę tam sklep od 23 do 6 z alkoholem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wiocha i zaxofanie w 21 wieku. Sklepy padną i tyle tego będzie a kto bedzie chciał kupić alkohol i tak to zrobi. Zamiast zainwesfować w patrole policji zakazy udlawicie się nimi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Prezydent! Bo to w końcu prezydencki projekt uchwały jak pisze nasz dziennik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie panikuj, nie wytrzymasz kilku godzin bez sklepu, skrócenie godzin pracy sprzedazy o 1-2 godziny to zadna prohibicja. Nie piernicz. Nie mierz ludzi swoją miarą. Tak się składa, że nie piję alkoholu. Nawet nie mieszkam w Puławach, ale śmieszy mnie to ograniczenie. Naiwnością i głupotą jest sądzić, że to raptem ograniczy alkoholizm w waszym mieście. Od prezydenta i radnych należałoby oczekiwać więcej rozsądku i wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może od razu zrobić od 13.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to, czy będzie można kupić alkohol po 23, czy nie, to wisi, totalnie wisi. Noc jest od spania i kochania a nie picia. A jak już chcę się napić, to barek mam zaopatrzony tak, że wystarczy mi na najbliższy rok i to wcale nie jest cysterna wódki, ot kilkanaście butelek różności. Wystarczy dla normalnego zdrowego człowieka. Ale... szerzenie kolejnych zakazów to nie jest dobra droga do normalności, bo jak zamknięcie nocne sklepy, to już po tygodniu, dwóch, każdy, kto do tej pory pił w nocy będzie kupował przed zamknięciem sklepu, a jak nie kupi w sklepie to kupi na melinie, które dziś są, a wzmocnią się po wprowadzeniu prohibicji! Ilość spożytego alkoholu nie zmaleje, a może nawet wzrosnąć, tak jak wzrosły obroty w marketach i hipermarketach po wprowadzeniu wolnych niedziel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to tylko czekać jak na ulicach polskich miast pokażą się patrole Policji Religijnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łooo kilkanaście butelek koneser-kolekcjoner?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to wali, że jakiś menel nie będzie chlał piwa w nocy, choć sam w to nie wierzę, że nie będzie, bo menel zawsze sobie poradzi, a koledzy pomogą... Zresztą zawsze można sobie nakupić 6 zgrzeweczek browaru o 22. Byłbym jednak bardziej wdzięczny, gdyby zakazali parafii św. Alberta napier...nie dzwonem o 6:30! Żaden kościół nie wali tak jak ten! To że jakiś jełop w sutannie nie śpi, nie oznacza, że ja np po nocce nie mam prawa kimać przy wiosennym, świeżym powietrzu! Przecież i tak do k... nędzy na mszy o 7:00 prawie nikogo nie ma! Dla kilku starych dewot taniej byłoby kupić ruskie budzikiza zbiórkę na tacę, niż wywalać kilkaset tysięcy na dzwun!A przynajmniej nikogo normalnego nie zagoni się o tej godzinie do kościoła w środku tygodnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nam jeszcze zabroni koalicja Grobel - PIS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to będzie skutkowac jednym-cała chołota bedzie kupowac alko na potengęwcześniej. Wcześniej pić i dłużej drzeć morde. no i powstana mety. chca dobrze strzelą sobie w kolano te nasze władze. no i w ciagu dnia bedzie wiecej napitych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łooo koneser-kolekcjoner-antyklerykał co nocne dyżury opodal św Alberta odsypia... wielu takich na parafii nie ma policja religijna już się tym zajmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...