Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieszy poważnie ranny po potrąceniu na przejściu dla pieszych w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2020 r. o 21:12 Powrót do artykułu
Coś bym z tego zhejtował. Ale nie wiem właściwe co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś bym z tego zhejtował. Ale nie wiem właściwe co?
 A moze tak: po co wzywali karetkę jak mogli pojsc na piechote :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś bym z tego zhejtował. Ale nie wiem właściwe co?
Kolejne przejscie fatalnie oznaczone! Wina MAJA! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzyni z wiochy, która ma zawsze pierwszeństwo, na starym ruplu, czyli wieśwagenie ,kontra PRAWIDŁOWO IDĄCY PO PASACH PIESZY!,1:0 DLA WIEŚNIARY !!mistrzyni DOWIEDZIAŁA SIĘ, ŻE JAZDA PO MIEŚCIE, TO COŚ INNEGO NIŻ MANEWRY U NIEJ NA WSI, PO OBEJŚCIU, MIĘDZY STODOŁĄ, A CHLEWEM!Mistrzynię czeka odsiadka w mamrze, gdzie klawisze się nią zajmą! Już teraz definitywnie postanowiła, że porzuca motoryzację , wraca do garów, gdzie jest jej miejsce i to jest świetna wiadomość ! zrobiło się bezpieczniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory wszystkie przejścia były dobrze oznaczone. Od zarania dziejów. Teraz są złe! Bylo dobrze a teraz to samo jest złe ! Wszystko jest źle! Wina MAJA! Dobry hejt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapodajcie jakiś ekstra pomysł hejtu. Nie musi być prawda. Chodzi żeby komuś zniszczyć życie. Jego dobre imię. Jego rodzinę. Piszcie śmiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to piękny kraj. Każdy każdego by robił w łyżce wody. Sama agresja. Za granicą nie śmieją się z nas za historię ale za to że kłócimy się między sobą, nie szanujemy, warczemy jeden na drugiego bo ma inne poglądy. Zamiast trzymać się razem i szanować to dajemy sobie po dup@ie. A głównie za to że jesteśmy zazdrośni o dokonania bliźniego. Ot cała Polska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem, ale jak widzę kobietę za kierownicą to nie spodziewam się że zatrzyma się przed przejściem dla pieszych. Niestety zazwyczaj prawidłowo to oceniam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś bym z tego zhejtował. Ale nie wiem właściwe co?
 Hahaha:) Dobre :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co ukrywać-mężczyźni lepiej jeżdżą!Znam mnóstwo kobiet, które mają prawko, a nie jeżdżą-nie czują się pewnie.Mężczyzny żadnego.Po prostu ma prawko to jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczenie prędkości jest wszędzie a i tak większość osób przekracza tą prędkość bo mu sie tak śpieszy, że nie zwraca uwagi na to czy ktoś jest na przejściu dla pieszych czy też nie. Ewentualnie rozmawia przez telefon nie skupiając się wogóle na drodzę. Gdyby większość tych osób jeżdżąc zwłaszcza przez miasto,jeździła wolniej zwalniając bliżej przejścia dla pieszych to nie byłoby tyle wypadków. Po prostu ludzie jeżdżą jak idioci nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna. Każdy może spowodować wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee tam nic kierowczyni nie będzie. Wystarczy w sądzie powołać się na wyrok który wydał sąd w sprawie pewnego celebryty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powrotu do zdrowia i przede wszystkim duchowego zdrowia w JEZUSIE BOGU WSZECHMOGĄCYM bo tutaj jesteśmy na chwilkę. Byłem w stanie krytycznym po wypadku, nie dawano mi szans a jednak ostatnie słowo należy do ZBAWCY ..... GOOGLE : "amputowana ręka - Wszechmogący Pan Jezus moją radością siłą i mocą w szpitalu i po wypadku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczenie prędkości jest wszędzie a i tak większość osób przekracza tą prędkość bo mu sie tak śpieszy, że nie zwraca uwagi na to czy ktoś jest na przejściu dla pieszych czy też nie. Ewentualnie rozmawia przez telefon nie skupiając się wogóle na drodzę. Gdyby większość tych osób jeżdżąc zwłaszcza przez miasto,jeździła wolniej zwalniając bliżej przejścia dla pieszych to nie byłoby tyle wypadków. Po prostu ludzie jeżdżą jak idioci nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna. Każdy może spowodować wypadek.
 nie mierz wszystkich według siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powrotu do zdrowia i przede wszystkim duchowego zdrowia w JEZUSIE BOGU WSZECHMOGĄCYM bo tutaj jesteśmy na chwilkę. Byłem w stanie krytycznym po wypadku, nie dawano mi szans a jednak ostatnie słowo należy do ZBAWCY ..... GOOGLE : "amputowana ręka - Wszechmogący Pan Jezus moją radością siłą i mocą w szpitalu i po wypadku"
 a co mówią lekarze ? jest nadzieja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak przebiegalo zdarzenie, nic na ten temat nie napisali, więc nie ferujcie wyroków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej oglądałem potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych w Krapkowice, kobieta zrobiła dwa kroki na przejściu i uderzył ja rozpędzony samochód, kto jest winny, ale tytuł poszedł w świat, od pół roku trwa nagonka na kierowców, w jakim celu, rzadko piszą o innych wypadkach ale o potraceniu na przejściu zawsze i odgórnie winny jest kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziała pieszego. Nie widziała oznakowanego przejścia dla pieszych. Czy cokolwiek widziała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę tysięcy poleci kary + koszty sądowe i pewnie kilka lat (pewnie w zawiasach). Bo jak zakwalifikują jako wypadek (pobyt w szpitalu dłuższy niż 7 dni) to lipa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie - coraz częściej się czyta że kobiety robią statystykę wypadkowa - nie raz i ja miałem z nimi do czynienia. Pytam się gdzie one zdają egzaminy - chyba na pustyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...