Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dajcie jeszcze po 500, bo nie mają mamusie za co pić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam,dobrze że pijana nie siedziałą za sterem lub nie latała z nożem po ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie właśnie pierdo.... bo 500+. Bez tego też piły jak chciały, dzieci rodziły i nadal by rodziły i bez tego 500. To teraz wszyscy patologia bo dzieci mają i 500+ biorą??? Niech się każdy zastanowi i skończy ***ić o patologiach bo dzieci i 500+. Mam 3 dzieci i nie czuję się patologią. Nie każdy przepuszcza te pieniądze pijąc itd. Niech się skończy wrzucanie wszystkich do jednego wora bo 500+. Rzygać mi się chce jak czytam po raz kolejny takie komentarze. I od lipca 3/4 Polski to patologia bo 500+ na każde dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie właśnie pierdo.... bo 500+. Bez tego też piły jak chciały, dzieci rodziły i nadal by rodziły i bez tego 500. To teraz wszyscy patologia bo dzieci mają i 500+ biorą??? Niech się każdy zastanowi i skończy ***ić o patologiach bo dzieci i 500+. Mam 3 dzieci i nie czuję się patologią. Nie każdy przepuszcza te pieniądze pijąc itd. Niech się skończy wrzucanie wszystkich do jednego wora bo 500+. Rzygać mi się chce jak czytam po raz kolejny takie komentarze. I od lipca 3/4 Polski to patologia bo 500+ na każde dziecko.
 Tak. Rozdawnictwo to patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co takiego? Nie ma przecież prohibicji dla ludzi, którzy mają dzieci. Dziecko nie auto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prohibicji nie ma, ale paragraf się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dzieciątka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie twierdze że ludzie korzystający z 500+to wszystko patologia, nie mniej jednak w większości przypadków tak jest, a największy problem w tym że nie jest sprawdzane i nie realne jest aby to sprawdzać na co przeznaczone zostały pieniądze z tego świadczenia, a podkreślam nie wszyscy ale środowiska patologiczne przeznaczają na alkohol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie twierdze że ludzie korzystający z 500+to wszystko patologia, nie mniej jednak w większości przypadków tak jest, a największy problem w tym że nie jest sprawdzane i nie realne jest aby to sprawdzać na co przeznaczone zostały pieniądze z tego świadczenia, a podkreślam nie wszyscy ale środowiska patologiczne przeznaczają na alkohol
 Nie twierdzę, że wszyscy którzy wyzywają ludzi korzystających z programu 500+ od patologii to patologia, ale w większości tak jest. Nie mają pojęcia o czym piszą, a zgrywają najmądrzejszych, bo im żal tyłki ściska, że ktoś dostaje te pieniądze na dzieciaka. A gdyby tylko nie byli patologią a mieli normalnie funkcjonujące, zdrowe, nie przeżarte denaturatem mózgi, to by sprawdzili, że tym, którzy nieprawidłowo korzystają z programu 500+ odbierane są pieniądze a w miejsce pieniędzy przyznawane są świadczenia rzeczowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać 1000 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowa MADKA pincset plus...deeeej mam chorom curke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to była norma dziś robi się sensacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę Polacy sa tak zawistni w innych krajach sa jeszcze wieksxe dosatki doplaty do żłobków przedszkoli itp. A u nas jedni mają ja nie to są patologią bo mają dzieci.co to są za argumenty. Mam 2 dzieci i nie czuję się patologią i wypraszam sobie takie komentarze typu Krysia Janda czy Maciuś Stuhr. Idąc tym rozumowaniem teraz to wszyscy co mają dzieci to patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy, którzy pobierają 500+ to patologia. Ale każdy patol pobiera lub będzie pobierać 500+ :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może raczej wbiec ,wejść pod nadjeżdżający samochód Wpaść to raczej można do studni .....w gminie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi takich dzieci z tak nieodpowiedzialnymi matkami od kieliszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...