Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarze z Gołębia wybiegną na nowy stadion

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2019 r. o 06:24 Powrót do artykułu
Piłkarze w ramach rozgrzewki będą biegać dookoła bramek? A gdzie bieżnia , inwestycja za miliony a tu szkoda kilku tysięcy na budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie wiemy, że w najbardziej optymystycznym scenariuszu brakuje 620 tys. zł. W tej sytuacji brakującą kwotę mogłaby dołożyć Rada Gminy Puławy, ale kosztem czego? Znów małych miejscowości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten stadion jest naprawdę potrzebny? W wielu mniejszych miejscowościach Gminy Puławy, ale i w samym Gołębiu, brakuje asfaltowych dróg, a o chodnikach nikt nawet nie marzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapotrzebowanie na sport i stadion w Gołębiu jest bardzo duże. Bedzie on służył dzieciom, młodzieży, starszym (oldboy) ale także wszystkim mieszkańcom. Czekamy ponad 10 lat na ta inwestycję. Zebranych zostało 940 podpisów na budowę stadionu. Świadczy to o tym że ludzie chcą tej inwestycji. Nie ma już żadnej takiej dużej miejscowości na Lubelszczyźnie, która nie ma stadionu. Panie Wójcie trzymamy kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów na twój wpis gościu. Drogi są ważne ale przyjdź i wytłumacz dzieciom dlaczego muszą grać tydzień w tydzień na wyjeździe i nie mogą ich oglądać rodzice, dziadkowie, znajomi. A inne drużyny śpiewają po co wy gracie jak wy stadionu nie macie. Gmina dostała dotację na prawie jedną trzecią wartości tej inwestycji i jeśli z tego nie skożysta to będzie tak samo głupia jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki, aby cała ta procedura zakończyła się pomyślnie. W Gołębiu jest duże zainteresowanie piłką nożną, także stadion niewątpliwe się przyda, a pozatym już za długo piłkarze tułają się po wynajmowanych obiektach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołożą kosztem innych mniejszych miejscowości? Co wy za głupoty piszecie. Na koniec roku gmina odda że 3 miliony W zeszłym oddała chyba 5 Więc o czyn wy piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótkie pytanie: po co taki drogi stadion w Gołębiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ! Coś się wreszcie w tej sprawie dzieje. Stadion z pewnością posłuży młodym jak i starszym piłkarzom. Wydaje mi się, ze marzeniem każdego rodzica jest to, aby dziecko spędzało czas aktywnie, a nie przed komputerem. Ruch to zdrowie, a stadion to idealne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako młody mieszkaniec Gołēbia jestem zdziwiony skąd te negatywne komentarze, nasza miejscowosc czeka na własne boisko i miejsce do rozwoju juz kupę lat, młodziez ucieka poza Gołąb aby realizowac swoje pasje. Jak dla mnie stadion tu jest potrzebny w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za ile go zrobisz? Chcesz wrócić do czasów jak drużyna przebiegała się w szatni bez prądu i nie ogrzewane szatni. Gdzie był grzyb? Z czego chcesz zrezygnować? Ze zdrowia naszych dzieci? Mam nadzieję, że przyjdzie kiedyś do ciebie twoje dziecko tak jak moje do mnie i zapyta dlaczego ja nie mogę normalnie trenować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkońcu jakis pozytyw w tym wszystkim. Walczymy o ten stadion strasznie długo i on sie nam nalezy jak nikomu innemu przez te wszystkie lata jezdzilismy do urzędu zeby cos zrobic w tym kierunku zbieralismy podpisy i miejmy nadzieje ze z końcem 2021 roku bedziemy mogli zagrać na tym obiekcie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle pieniędzy przeznaczyć na 4 ligę?  Jak to dzieci nie mają gdzie trenować A orlik? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie coś pozytywnego, młodzież i dzieci wreszcie będą mogli grać w normalnych warunkach u siebie tak jak powinno być. I tak za długo na to czekali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na c*** on komu że tak powiem Argumentów 0 Pochwalających pomysł 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu, ceny są jakie są. Myślę, że to wcale nie jest wielka suma jak na taki stadion. Skoro juz za coś sie bierzemy to chyba lepiej wybudowac coś trwalego co będzie służyło na lata jeszcze wielu pokoleniom, a nie jakies byle co, a potem drugie tyle wydawac na remonty. Chytry dwa razy traci. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten kto nie ryzykuje to nic nie traci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej nic nie robić, a potem narzekać, że Polska zatrzymała sie na średniowieczu. Dodam, że ta guma z orlika gdy sa upaly wcale nie jest zdrowa tym bardziej dla mlodych dzieci, a nagrzewa sie do ogromnej temperatury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, miejmy nadzieję że budowa dojdzie do skutku ! Klub jak i okoliczna młodzierz potrzebują tego stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt c***a zrobi naobiecywał naobiecywał wygrał I można teraz go pocałować wiadomo gdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...