Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarze z Gołębia wybiegną na nowy stadion

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2019 r. o 06:24 Powrót do artykułu
"Wójt c***a zrobi naobiecywał naobiecywał wygrał I można teraz go pocałować wiadomo gdzie" ... No brawo! Jeśli takimi wpisami chcecie zachęcić wójta, za którego opracowano projekt, pozyskano kasę z ministerstwa i rozpisano kolejny już przetarg, to gratuluję "zawodnikom", nawet szkoda to komentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dla nas juz za pozno, lecz dzieciaki z Gołębia i okolic wyjdą na tym korzystnie. Częste granie na orliku przyprawia o różne urazy, wiec lepiej umiarkowac ciągłe korzystanie z owego orlika. Pozdrawiam ciepło! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś oszust podszywa się pod zawodników. My zawodnicy wspieramy pana wójta i wierzymy głęboko że obietnice,które złożył zrealizuje. Trzymamy kciuki A wszystkim którzy tutaj wchodzą i piszą specjalnie zle komentarze zeby nas poroznic mówimy stanowcze Nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta inwestycja jest oczywiście budowana kosztem innych inwestycji w mniejszych miejscowościah, tam też mieszkają dzieci i one też mają swoje potrzeby. Tamte dzieciaki w większości nie będą miały możliwości skorzystania ze stadionu w Gołębiu. Czy naprawdę trzeba inwestować tak dużo by kilkanaście osbób mogło kopać w piłkę? Do tego wystarczy przecież zwykłe boisko. Kolejna sprawo to roczny koszt utrzymania takiego obiektu. Ile Gmina Puławy będzie potem rokrocznie wydawała na utrzymanie takiego stadionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę poinformować, że w Gołebiu są zawodnikami dzieci z takich miejscowości jak Niebrzegów, Matygi, Borowa, Wólka Gołębska, Nieciecz. Klub zrzesza ponad 100 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Najpierw proszę pozyskać dane a potem komentować. Może warto pozyskać dane ile kosztuje utrzymanie boiska w Górze Puławskiej, więcej nie będzie kosztować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to weźmy ten Niebrzegów jako przykład. Jeżeli jest jakiś jeden lub dwóch zawodników z Niebrzegowa, to trzeba popatrzeć po jakiej drodze oni będą dojeżdżać. Nie muszę i nie chcę pisać jak ta droga wygląda. Teraz Powiat chce wyremontować drogę Gołąb-Niebrzegów, też ma zewnętrze finasowanie. Wójt nie chce się dołożyć do remontu, a jednocześnie inwestuje w Stadion. Trzeba też zrozumieć rozczarowanie mieszkańców takich wiosek jak Niebrzegów (ty tylko przykład) taką postawą Wójta. Zasadne jest pytanie: po co budować Stadion tylko dla kilku zawodników? Jednocześnie, miejscowość jakie jak Niebrzegów, ciągle nie mają dobrego dojazdu do pracy, do szkoły, w celu załatwienia podstawowych potrzeb. Czy to jest OK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wójt na pewno zrobi drogę do Niebrzegowa. W porozumieniu z Powiatem uda się zrealizować i tą inwestycję. Zawsze znajdą się takie niezadowolone osoby jak pan czy pani, którym nic nie pasuje. Skoro 1000 podpisów pod budową stadionu to mało to ja już nie wiem jakie argumenty przemówią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i nie wierzę. Pragnę poinformować tych którzy piszą o kosztach utrzymania stadionu. WYNAJMOWANUE BOISKA CHYBA WIECEJ KOSZTUJE PLUS DOJAZD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o priorytety, o to co jest bardziej potrzebne. Mieszkańcy Gołębia mieli i mają dobrą komunikację z Puławami i inną potrzebną infrastrukturę, więc zrozumiałe że chcą mieć Stadion. Z drugiej strony, gdyby zapytać mieszkańców mniejszych miejscowości co jest dla nich bardziej potrzebne czy stadion/boisko czy drogi/komunikacja i dobrze połączenie z Puławami, Dęblinem i Rykami, to na dzień dzisiejszy wybiorą poprawę komunikacji. Sport jest oczywiście bardzo ważny, a klub sportowy powinien mieć swoje boisko. Pytanie jest takie czy to musi być od razu Stadion? Jeśli chodzi o drogę Gołąb-Niebrzegów, to jest to droga powiatowa, więc to Powiat Puławski ją wyremontuje. Pan Wójt może w tym pomóc lub nie. Na razie wygląda na to, że nie ma na to ochoty. Dlaczego, przecież ona łączy Gołąb z S17?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy, że "WYNAJMOWANIE BOISKA KOSZTUJE", czy Gmina płaci za ten wynajem i wyjazdy? Mam nadzieje, że jako mieszkaniec Gminy nie płacę za "WYNAJMOWANIE BOISKA i DOJAZD" przez klub sportowy? To klub powinien finansować z własnych środków, mam nadzieję. Natomiast budowa Stadionu i jego późniejsze utrzymanie to są już wymierne koszty dla Gminy, to mieszkańcy po części lub w całości będą utrzymywali ten obiekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie chodzi o piorytety. W Gołębiu piorytetem jest stadion. Poczekaj 10 lat tak jak my zrobią i drogę do Niebrzegowa. Ilu mieszkańców liczy Gołąb ilu Niebrzegów? Jesteś sfrustrowanym człowiekiem, któremu nic nie pasuje. Drogę zrobi wam POWIAT nie wierzysz zasięgnij języka w STAROSTWIE i przestań tutaj pisać i denerwować wszystkich, którzy popierają budowę STADIONU. zebranych zostało 1000 podpisów. Nawet mieszkanców tylu nie zbierzesz w Niebrzegowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion w Golębiu był obiecywany juz w latach gdy powstawał orlik, wiec to bie jest "widzi mi sie" Gołębian. Skoro dofinansowanie z Unii na Stadion w Golębiu jest to chyba oznacza, ze ktos wyzej tez to popiera i dobrze to przemyślał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion będzie finansowany z podatków WSZYSTKICH mieszkańców Gminy, a nie tylko Gołębia. Ci inni mieszkańcy gminy nie koniecznie potrzebują jakiego Stadionu w Gołębiu, dlatego że mają bardziej przyziemnie potrzeby. O tych potrzebach też trzeba pamiętać. Co do celowości tej inwestycji to w przyszłości okaże się czy było warto. Nie wszystkie takie inwestycje są dobrze przemyślane, a potem są "kulą u nogi" Gminy, która musi je utrzymywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty się nie martw o nasz stadion. Martw się lepiej o Niebrzegów i Nieciecz bo coraz mniej mieszkanców tam mieszka. Zostałeś sam i piszesz bzdury. Gołąb i Wólka się rozwijają i coraz więcej osób chce tutaj mieszkać. Stadion to inwestycja w dzieci, młodzież i społeczeństwo, które niestety z roku na rok jest bardziej otyłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupoty opowiadasz czlowieku. Piszesz ze inne miejscowości nie potrzebują stadionu w Golębiu. To tak jakbym ja jako mieszkaniec Golebia napisal ze my nie potrzebujemy drog w innych miejscowościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycje w Gminie są i będą. Trzeba pogodzic się z tym, że raz inwestycje sa tańsze a raz drożdże. Jakoś nie zauważyłem żeby Gminna kasa szla w całości na Gołąb. Wystarczy poszukac w roznych dostepnych dla kazdego zrodlach. Inwestycje prowadzone sa na bieżąco w kazdej z miejscowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt chyba oprócz zawodników I ludzi którzy będą czerpać z tego korzyści materialne nie popiera tego pomysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również mam wrażenie, że ten stadion będzie tylko dla klubu sportowego. To nie będzie plac zabaw otwarty dla wszystkich. Co przeciętne dzieciaki na tym skorzystają? Należało by jeszcze same dzieci i młodzież zapytać czy potrzebuje te boiska, bo wydaje mi się, że młodzież wolałby by mieć lepszy zasięg LTE i szybszy internet, czy to się komuś podoba czy nie. Wątpię, że takie zaklęcie pod tytułem, budujemy Stadion dla rozwoju młodzieży, coś zmieni, bo młodzież może chcieć czegoś innego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zrobić w końcu jakieś miejsce dla młodzieży żeby nie musiała siedzieć na skwerku I "przeszkadzać" mieszkańcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie będzie dodatkowych kosztów z korzystania takiego stadionu A prąd woda ewentualne serwisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...