Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS zdominował Radę Społeczną szpitala w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2019 r. o 16:01 Powrót do artykułu
Dlaczego PiS w Powiecie ignoruje nowego Prezydenta Puław Pawła Maja ? Miało wyjść pismo a wyszedł głuchy telefon. Kto się wystraszył obecności Pawła Maja w Radzie Społecznej szpitala ??? Może ktoś kto zasiadał do niedawna w Radzie Miasta Puławy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce za Pis to tak jak w PRLu za PZPR. Nic się nie zmieniło, czekam tylko na zmianę Konstytucji i wprowadzenie wiodącej roli PZPR ups PISu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj nie ma w ogóle stażu pracy i w pracach Samorządu również. Miał przedstawić staż pracy, wykształcenie i czy był beneficjentam w Urzędzie Pracy. Cisza. Pokory i pracy. Nie dziwmy się, że jest ignorowany, to, że był w Radzie Miasta to za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tam nie ma piniędzy a pchają się wszyscy. Pewnie wizyty dla rodziny poza kolejką załatwiać będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto miał zdominować? Sawicka z kolegami, którzy chcieli szpitale prywatyzować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga. Na dzienniku wschodnim blokują adresy ip żeby nie dodawać komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj musi się jeszcze wiele nauczyć chociaż tez dziwi mnie wybór np wojta z Kurowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS wszystkich ignoruje w myśl powiedzenia "Kto nie jest z nami jest .... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel wszystko umial jak wygral wybory. Pulawianie niech moze wroci na stolek bo. nikt go nie zastapi w miescie Moze Wojcikowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie jeszcze nie zblokowali - hi,hi .Ale jak zacznę pisać o przyswajaniu banderyzmu przez RZĄD POLSKI to kto wie ?? Oj zapomniałem że PO i PSL robi to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj musi się jeszcze wiele nauczyć chociaż tez dziwi mnie wybór np wojta z Kurowa.
  Bo jest przedłużenie poprzedniej koalicji. On był radnym powiatu z PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy cierpliwie zatem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj nie ma w ogóle stażu pracy i w pracach Samorządu również. Miał przedstawić staż pracy, wykształcenie i czy był beneficjentam w Urzędzie Pracy. Cisza. Pokory i pracy. Nie dziwmy się, że jest ignorowany, to, że był w Radzie Miasta to za mało.
 Czekamy cierpliwie zatem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ocknijcie się W koncu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga.  Na dzienniku wschodnim blokują adresy ip żeby nie dodawać komentarzy.
 Cos moze być, bo jak daje w góre to idzie dół.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga.  Na dzienniku wschodnim blokują adresy ip żeby nie dodawać komentarzy.
Cos moze być, bo jak daje w góre to idzie dół..
 Co tu się dzieje? W pierwszym komentarzu dałem łapkę w górę A zaminusowalo mi minus 10. Drugi raz dalwm w gore to nadtepne minus 8. To jakies jaja czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazernosc nie ma końca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że jak się daje łapkę w górę to punkty idą w dół... wszędzie zakłamanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to PiSior ki Maja wydmuchali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko odbywa sie poza mieszkancami Pulaw. Rada spoleczna za jakie pieniadze? Kto tych czlonkow wybiera? Pani Krygier? Ona niech uczy dzieci w Sp 11 bo na tym sie zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...