Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plantacja marihuany pod podłogą w kuchni. Policjanci zatrzymali dwóch braci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2017 r. o 10:06 Powrót do artykułu
Najlepiej nie komentować zbędnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po czym oceniać, jak nie po czynach? Przecież nie po wyglądzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stul pysk, proszę. Sąd jest od tego a nie anonimowy intercykor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd sądem, ale jest jeszcze coś takiego jak społeczne przyzwolenie. A na "zielarstwo" i "łowiectwo",  czy - z innej beczki - jazdę "po kilichu", takiego przyzwolenia być nie powinno. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam ta rodzinę. Są ok. Pytam tylko gdzie byli rodzice. Gdyby to u mnie było to rodzice by mi łeb utracili. Niech tylko nikt nie mówi ze nic o tym nie wiedzieli. Łatwej kaski się chcialo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Zapomniałem dodac ze podczas mojego zatrzymania w sprawie marihuany ujrzałem 4policjantów z bronia skierowana w moim kierunku i okrzyki stac policja kładz sie na samochodzie itd. Po co takie rzeczy... Nie mozna podejsc i jakos kulturalniej to załatwic a nie sceny na parkingu pełnym ludzi....
Nie no pewnie powinni podejść i łaskawie poprosić szlachcica,żeby grzecznie wyjął wszystko z kieszeni i oparł rączki na masce. Gleba i tyle,prawidłowo. Następnym razem założ pampersa i przestań się mazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie ludziom dobrze płatną robotę to nie będą kombinować na boku...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co praca w zakładach azotowych była mało płatna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda jak wiatrówka Perfecta Umarexa z lunetą walthera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo jakie wyroki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie ciekawe jakie wyroki będą może zawiasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie jak wiecie coś na temat tej sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej się zajmijcie swoim życiem a nie cudzym :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...