Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po 800 złotych. Żeby nie odeszli

Utworzony przez PM, 29 listopada 2007 r. o 06:11 Powrót do artykułu
Firmę stać na więcej, nie tylko te 800zł brutto. I wcale się nie dziwię, że odchodzą z Azotów, skoro "tam" więcej płacą (znam takie przypadki) - sami się zwalniają i jadą na stałe do innych krajów i tam zarabiają .....50zł za godzinę jako kierowca ciężarówki na przykład....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda papieru na pisanie takich głupot. Ja pracuję na Azotach i zarabiam 2300 brutto a nie 3600 !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda papieru na pisanie takich głupot!!!! Ja pracuję na Azotach i zarabiam 2300 brutto a nie 3600 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie Wiejak,W końcu mamy Pana na widelcu, w przypadku gdy podwyzki będą niższe niż 800 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 35 lat pracy w ZA i tez nie mam 3600,wiec gdzie tu prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwalniaja sie z azotów, buahahhahah . nie rozsmieszaj mnie. Ja skączyłem chemie i predzej kaktus mi na d.... wyrosnie niż znajde prace w Azotach. Decyduja uklady i znajomości. Nikt obcy nie maq szans sie tam dostac a napewno nikt sie nie zwalnia bo gdzie w Puławach zarobisz wiecej niz w Azotach. Teraz pracuje w banku i WIEM ile sie zarabia w Azotach. To naprawde biedy nie macie .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwalniaja sie z azotów, buahahhahah . nie rozsmieszaj mnie. Ja skączyłem chemie i predzej kaktus mi na d.... wyrosnie niż znajde prace w Azotach. Decyduja uklady i znajomości. Nikt obcy nie maq szans sie tam dostac a napewno nikt sie nie zwalnia bo gdzie w Puławach zarobisz wiecej niz w Azotach. Teraz pracuje w banku i WIEM ile sie zarabia w Azotach. To naprawde biedy nie macie .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej lopez ja też skończyłem studia chemiczne, pracuje tutaj 3 lata, pracuję nie po znajomości i zarabiam 1500 zł na rękę. Koledzy ze studiów śmieją się ze mnie bo oni zarabiają conajmniej 3500. Jeśli 1500 zł to dla ciebie dużo to widocznie cienki z ciebie student był i dlatego tak słabo się cenisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalista napisał:
Hej lopez ja też skończyłem studia chemiczne, pracuje tutaj 3 lata, pracuję nie po znajomości i zarabiam 1500 zł na rękę. Koledzy ze studiów śmieją się ze mnie bo oni zarabiają conajmniej 3500. Jeśli 1500 zł to dla ciebie dużo to widocznie cienki z ciebie student był i dlatego tak słabo się cenisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać,że gość nie ma pojęcia..ze mnie się nie śmieją..bo z czego..tyle lat studiów i do 1-go nie starcza..i jeszcze ten kredyt studencki..Bądź cierpliwy kolego lopez..jeśli się nic nie zmieni wkrótce się coś zwolni.Nie słuchaj wszystkiego bezmyślnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie artykuły to bzdury,propaganda sukcesu,a prawda jest taka,że jak nie masz znajomości i układów to doAzotów sie nie dostaniesz,a nawet jesli sie dostaniesz,to nie bedziesz zarabiał tyle co ci co maja plecy.tacy szybko awansuja i biora pieniadze z kategorii B. Niedawno zwiazki ogłosiły,że w zakładach jest przerost zatrudnienia i beda przesuwać pracowników do innych firm,które powstana na terenie parku przemysłowego.Tylko gdzie te firmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...