Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podejrzany o gwałt dziewczynki w areszcie

Utworzony przez Żaaal i Loool, 15 kwietnia 2010 r. o 16:15 Powrót do artykułu
"Mężczyzna w środę usłyszała zarzuty" No jak baba, jak chłop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Definicje z wikipedii: O przestępstwie zgwałcenia w znaczeniu ścisłym, jakie nadaje mu język prawniczy, mowa jest w art. 197 § 1 Kodeksu karnego, który określa zgwałcenie jako doprowadzenie przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem drugiej osoby do obcowania płciowego. Obcowanie płciowe-spółkowanie lub jego surogat, np. stosunek oralny lub analny --> Spółkowanie --[przekierowanie do]--> Kopulacja --> Akt Płciowy --[przekierowanie do]-->Stosunek seksualny (łac. actus sexuales) – zespół czynności i zachowań seksualnych, w trakcie których dochodzi do fizycznego zbliżenia z użyciem narządów płciowych. Może dojść do tego w różnej formie. Inna czynność seksualna - zachowanie seksualne niebędące obcowaniem płciowym.[1] Nie wiem czy dobrze myślę, ale użycie pojęć "gwałt" i "inna czynność seksualna", jeżeli wierzyć definicjom z wikipedii, jest nielogiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten osobnik przypadkiem nie nosił białego sztywnego kołnierzyka i długiego do samej ziemi czarnego płaszcza zapinanego na 33 guziki? Teraz właśnie tacyu czepiają się dzieciaków,pedofile przbrzydłe,zboczeńcy jedne, Kastrować takich,a współwięźniowie będą mieli używantus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
Czy ten osobnik przypadkiem nie nosił białego sztywnego kołnierzyka i długiego do samej ziemi czarnego płaszcza zapinanego na 33 guziki? Teraz właśnie tacyu czepiają się dzieciaków,pedofile przbrzydłe,zboczeńcy jedne, Kastrować takich,a współwięźniowie będą mieli używantus
...idź sie leczyć ... chociaż i tak nie wiem czy na taką chorobę znajdziesz jakieś lekarstwo... ..zal mi takich jak ty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manolo napisał:
...idź sie leczyć ... chociaż i tak nie wiem czy na taką chorobę znajdziesz jakieś lekarstwo... ..zal mi takich jak ty..
O,jak widzę,ksiądz już po wieczornych modlitwach i w internecie szuka "rozrywki".Ale chyba nic z tego,dzieciaczki już śpią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami przeczytajcie ten tytuł! ! ! Myślałem, że ją zgwałcili w areszcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego emeryta zyjacego na skraju nedzy i nie bardzo wierze w zaden gwalt na dziecku.Sam jest ojcem doroslych dzieci,mial klopoty rodzinne.sadowal sie z zusem o prawo do emerytury co kosztowalo go duzo nerwow i zdrowia.Moze to wplynelo na jego zly stan psychiczny ale nie moge dac wiary,ze mogl sie dopuscic do czegos podobnego.Lekarze powinni zajac sie sprawa i wydac orzeczenie o jego stanie zdrowia psychicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manolo napisał:
...idź sie leczyć ... chociaż i tak nie wiem czy na taką chorobę znajdziesz jakieś lekarstwo... ..zal mi takich jak ty..
,manolo.raczej menelo,wez goracy prysznic i na piechote do Abramowic.Konska dawka delbety przestawi komorki mozgowe na wlasciwa orbite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>...Za ten czyn grozić nawet do 12 lat pozbawienia wolności. .... Jeśli to był ksiądz,to zostanie uniewinniony,a ukarani rodzice za brak opieki nad nieletnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
O,jak widzę,ksiądz już po wieczornych modlitwach i w internecie szuka "rozrywki".Ale chyba nic z tego,dzieciaczki już śpią
Rozumiem, jak gwałcą psychoterapeuci, trenerzy, dyrektorzy chórów, to też są księża?? A może to ci akurat nie przeszkadza?? Zanim kogoś o coś oskarżysz, to się zastanów, bo może na twój temat też ktoś może nawymyślać bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...