Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier Mateusz Morawiecki w niedzielę w Puławach. Podsumuje 3 lata programu 500 plus

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2019 r. o 21:14 Powrót do artykułu
A tort od Sarzyńskiego czy Abramowicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet dzieci na spotkanie z Warszawy zwiezione.
 Właśnie Smagowa podziękowała przywiezionym dzieciom za odwiedzenie ziemi puławskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE JEST MAJ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREMIER 40 MLN KRAJU,OD 15 LAT W UE,JEDZIE NA WIOCHĘ ROBIĆ KAMPANIE DO EUROPARLAMENTU??!!!SMIECH NA SALONACH BRUKSELII!!OCZYWIŚCIE TAM GDZIE PiSdzielce,z PLEBANEM ROZDAJĄ KARTY I ROBIA LOKALNE MAFIJNE PRZEWAŁY!!NIESTETY DOTYCZY TO WIELU GMIN W POLSCE!!
 W Puławach PiS i ten KARIEROWICZ Krzysztof Szulowski z PiS nachalnie wykorzystuje do celów nachalnej autopromocji wykorzystują permanentnie świątynie! Niech KARIEROWICZE z PiS robią spotkania polityczne wyłącznie w salach wykładowych za które zapłacą ceny rynkowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Krukowa coś tam coś tam w ramach kampanii wystąpiła tej szopce w 500+. A kiedy siedziba Grupy Azoty w Puławach? Zapomniała pani o obietnicy? Suweren pamięta i głosu na panią już nie odda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier?????? Czyj?????? To uniżony sługa Kaczyńskiego, podobnie jak reszta pisowskiej klaki!!!!!!!! No i gdzie te pisowskie wolne niedziele????? Obstawa, policja, kilka karetek...... Żal d....ę ściska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coponiektóre to poleco tortu się nażro a na koniec jeszcze żal im *** ściska - zupełnie jak z tym pincet+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego przyjmują w ZST a nie w pięknym Parku Naukowo- Technologicznym? przecież to obiekt stworzony do takich przyjęć, wystąpień.... Niechby  Premier zobaczył te puste pomieszczenia, niechby zapytał Pana Szymajde czy wywiązuje się z obietnic bo tak się reklamował jak to on uzdrowić PPNT......
 Bo hala ZST należy do Powiatu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Panie Premierze, że moje dzieci i wnuki mogą korzystać z pomocy i opieki Pańskiego rządu. To wspaniały program prorodzinny, a skowyt zwolenników PO - czytaj Platformy Obietnic niezrealizowanych, najlepiej o tym świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pyskuja i brutalnie się wypowiadają zwolennicy PO PSL no taki poziom reprezentują a sami pierwsi w kolejce po 500+ stoją z wygłodżonymi  dziećmi co na Wisle Nil wołają .To pan Belka podniósł swoje pensje z 477 tys na 760 tys i nikomu to nie przeszkadzało i jakie pensje były w NBP za czasów dobrodziejstwa windowane w góre a pani euro poseł mówiła ze za dwa tysiące to chyba głupi by pracował. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Małgorzata Sadurska z PiS nie mając elementarnej wiedzy i kompetencji w PZU przez piersze 6 miesięcy przytuliła 421.000 zlotych. PiS lubi państwowe pieniądze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pzu a NBP rozdwojenie jazni pozdrawiam jestem za PIS dożywotnio .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te dzieci co mają się bawić z Matuszkiem Kłamczuszkiem to z którego sortu?
 Z tego lepszego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pzu a NBP rozdwojenie jazni pozdrawiam jestem za PIS dożywotnio .
 Małgorzata Sadurska z PiS doi PZU w ramach Dojnej Zmiany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pzu a NBP rozdwojenie jazni pozdrawiam jestem za PIS dożywotnio .
Małgorzata Sadurska z PiS doi PZU w ramach Dojnej Zmiany!
 TKM! Dojna Zmiana trwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Małgorzata Sadurska z PiS nie mając elementarnej wiedzy i kompetencji w PZU przez piersze 6 miesięcy przytuliła 421.000 zlotych. PiS lubi państwowe pieniądze!
 TKM! Dojna Zmiana trwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W komentarzach narzekają, ale 500 pewnie biorą :)
Biorą. Bo to są ludzie którzy dzięki poprzednim rządom żyli sobie na wysokim poziomie. Ale zwykli ludzie doceniają to co zrobił dla Polski PiS.
 A niezwykli muszą na to płacić podatki,żeby zwykli brali za friko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Jak mówił szef rządu, trwająca modernizacja linii kolejowej Warszawa – Lublin „znacząco skróci czas podróży” na tej trasie. „Jest inwestycją ogromną. Pochłonie prawie 3 mld zł. Mamy te środki przeznaczone na tą inwestycję” - zapewnił. Wskazał, że w Dęblinie jest remontowany zaniedbany dworzec kolejowy. „Będzie remontowany kosztem 145 mln zł. (…) To zwiększy atrakcyjność Dęblina, okolic, i tej części województwa lubelskiego” - ocenił premier. Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk podkreślił, że polska kolej dzięki modernizacji staje się nowoczesna. „Po uruchomieniu nowoczesnych systemów zarządzania i sterowania ruchem będziemy mieli kolej być może zorganizowaną najlepiej w Europie. Najnowocześniejszą z punktu widzenia technologii, których celem jest dbałość o bezpieczeństwo ruchu kolejowego” - powiedział Adamczyk. Minister przypomniał, że modernizacja linii kolejowej Warszawa - Lublin jest największą inwestycją kolejową w Polsce, na którą pozyskaliśmy 2,9 mld zł pomocy z UE i zaznaczył, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie dobra współpraca resortu infrastruktury z Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju.'' UAKTUALNI pan przemówienie do ciemnego ludu ??
 Nie wytłumaczył dlaczego duże miasto wojewódzkie odcięte od stolicy i dlaczego Włosi porzucili roboty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie sprawa jest prosta - dzięki decyzją rządzących żyje nam się łatwiej. Cześć ludzi wydostała się z biedy. Stać nas na więcej. Nie można narzekać skoro takie są fakty. Ale jak wiemy części polaków nigdy nic nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieciątka bardzo korzystają z tych pieniążków ;) Mogę im kupić modne ciuszki, młodsza córcia chodzi na balet, a starsza na szachy :) Jestem mega zadowolona z 500+ ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...