Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda dziś w Puławach. O której godzinie pojawi się w Marinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 maja 2019 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Na plakacie jest napisane ( małą czcionką na dole)- kampania posłanki PiSu jest  sponsorowna m.in. przez Unię Europejską :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę posłuchać Dudy niż jego poprzednika Bredzislawa i rządzącego dwie kadencje polmosa kwacha. To dopiero była żenada i wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy koncert młodego Cugowskiego był wybrany przez mieszkańców? Nie mogę sprawdzić bo ankieta z wybranymi  przez mieszkańców artystami została usunięta ze strony Urzędu Miasta . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrianowi życzymy 200 lat kopania węgla, za łamanie konstytucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna impreza. Fajnie że Prezydent odwiedził Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy geniusze wiecie  co o Polsce mówią za granicą! Tak źle już dawno nie było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A czas otworzy wam oczy, biedna Polsko BBBBBB, gdzie ochłapy, są ważniejsze od wartości. 123 w Du.. byłeś Gu.. widziałeś. Nie sr... ogniem. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta komedia PRLowska trwała już od zeszłego tygodnia.  6 sierpnia tak się szykowała na wizytę osobistości, że wszyscy pracownicy byli postaiweni w pełnej gotowości. Malowanie, układanie, sprzątanie- śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Tyfusca oczywiście!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś trolle platformiane opanowały to forum, szoda czasu na polemikę z nimi, te zakute łby skrytykuja wszystko co zrobi rząd, a za ich guru Tyfusca było super, oby stanął przed Trybunałem Stanu jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorzej niż za komuny, rano, 1.05.2019 r. dwóch pracowników kosiło trawę na drodze do dworca PKP. Kto im kazał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cugowski ,wungiel +budyń?co to ma być spotkanie osób specjalnej troski??umysłowych inwalidów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PanieMaj głosowałem na pana jako politycznego przeciwnika PiS-u. A teraz za moje pieniądze robisz sobie reklame z Krukową. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto płaci za tą imprezę ??? To czysto polityczna impreza jednej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani słowa o tym, że to właśnie tutaj w rejonie Puław zostało stworzone centrum intelektualne skupione wokół książąt Czartoryskich, które zaowocowało powstaniem idei odnowy państwa i w dalszej kolejności wymyśleniem jego ustroju i ogłoszeniem tego jako akt Konstytucji 3 maja. Specjalnie się temu nie dziwię. Według przekazu obowiązującego w Polsce od dobrych trzydziestu lat, coś co nie wydarzyło się w Krakowie, Warszawie, Gdański czy Poznaniu nie wydarzyło w historii Polski wcale. Nie było Konfederacji Tyszowieckiej, zawiązanie której pozwoliło na pogonienie Szwedów z terenów Rzeczpospolitej, tak służalczo sprowadzonych do naszego kraju przez Wielkopolan. Nie było pierwszego rządu odrodzonej Polski w 1918 w Lublinie, opartego na polskich bagnetach. Nie było pierwszych zwycięskich strajków w Lublinie i Świdniku w lipcu 1980 w historii powojennej Polski. Napisałem "książąt Czartoryskich", chociaż z reguły staram się pomijać arystokratyczne tytuły, ale ta rodzina dała świadectwo, że są Książętami i z krwi, i z ducha Rzeczpospolitej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...