Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda w Puławach: Polska potrzebuje Europy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 maja 2019 r. o 19:19 Powrót do artykułu
Plebs się wybrał. Brawo Ochlokracja pełną gębą Wyborcy PiS za kiełbaske i 500+ zrobią wszystko tfu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o i nawet ordynans wyszedł z biura na zabezpieczenie i to w Ciemnych okularach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie puławski PIS Dlaczego Lublin nie robi imprez u siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, w wyborach wezmę, ale będę głosował na każdego aby nie z piSS z woj. Lubelskiego. Co macie do zaoferowania ?? panią co coś tam coś potrafi w miejscu pracy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj zrobił kampanię wyborczą pewnej pani coś tam coś tam. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem apolityczny, trzymam się z dala od polityki ale nienawiść, pogarda np do polityków, ludzi władzy to grzech. W Polsce nienawiść do różnych ludzi to przypadłość wielu ludzi i zawsze mają jakieś wytłumaczenie na swoją nienawiść - ale nigdy nic nie usprawiedliwia nienawiści ___________ GOOGLE : " nienawiść wobec polityków władców to grzech "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Krukowa powiedziała kiedy siedziba Grupy Azoty w Puławach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atakują PiS Kaczora Dude a korzystaja z 500 plus. Ich roszice wezma emeryturę dodatkową A przemawia przez nich nienawiść i zawiść. Czy wy myślicie że za Schetyny i Tuska będzie wam lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem kto zapłacił za robienie tej kampanii wyborczej pani K? Mam nadzieję, że to nie za pieniądze Puław! Pamiętam pobyt tej pani w mojej pracy .....   Mnie było wstyd,  a Puławom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj Prezydent mówił, że Unia Europejska to my i że jesteśmy częścią rodziny europejskiej. Kilka miesięcy temu mówił, że Unia Europejska to wyimaginowana wspólnota. Zasadne jest pytanie, czy kłamał dzisiaj, czy kilka miesięcy temu, bo te dwie narracje są nie do pogodzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie uwagę na jedną rzecz. Panią co była ewidentnie naje... w miejscu pracy i udzielała wywoadów wystawili jako 2 na liście, a promują bardziej niż swoją jedynkę. Ostatnią mam wrażenie że ona jest z Lubelszczyzny. A to dla tego że jak ludzie by pamiętali co ta pani coś tam coś potrafi, olali by piSS ciekłym mocz... w Lubelskim i nikt o zdrowych zmysłach na nich nie głosował. A tak, będą głosować na 1, ale ta pozostanie na obecnym stanowisku, a w parlamencie będzie nas reprezenotwać pani co coś tam potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna przeprasza za Puławy. Adrian persona non grata w Lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójdę na wybory, ale nigdy już nie zagłosuję na polityka z PiS a tym bardziej jakiegoś narodowca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atakują PiS Kaczora Dude a korzystaja z 500 plus. Ich roszice wezma emeryturę dodatkową A przemawia przez nich nienawiść i zawiść. Czy wy myślicie że za Schetyny i Tuska będzie wam lepiej?
 Tyle że w przy obecnej inflacji tymi 500 niebawem będziesz mógł sobie sytapetować pokój. Pieniądz traci na wartości, a NBP ostatnią się samo przyznało że wpuszcza kolejne w obieg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje w jednym z instytutów puławskich i nie będę głosował na PiS licząc na zmiany, bo to już koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za Prezydent który łamie Konstytucję ! Wstyd i hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atakują PiS Kaczora Dude a korzystaja z 500 plus. Ich roszice wezma emeryturę dodatkową A przemawia przez nich nienawiść i zawiść. Czy wy myślicie że za Schetyny i Tuska będzie wam lepiej?
 To po co daja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P...trzy po trzy para piętnaście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atakują PiS Kaczora Dude a korzystaja z 500 plus. Ich roszice wezma emeryturę dodatkową A przemawia przez nich nienawiść i zawiść. Czy wy myślicie że za Schetyny i Tuska będzie wam lepiej?
Tyle że w przy obecnej inflacji tymi 500 niebawem będziesz mógł sobie sytapetować pokój. Pieniądz traci na wartości, a NBP ostatnią się samo przyznało że wpuszcza kolejne w obieg...
 Ale wuju cholerny ja nie dostaję 500 plus a mnie inflacja też obowiązuje i z czego mam baranie żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atakują PiS Kaczora Dude a korzystaja z 500 plus. Ich roszice wezma emeryturę dodatkową A przemawia przez nich nienawiść i zawiść. Czy wy myślicie że za Schetyny i Tuska będzie wam lepiej?
Tyle że w przy obecnej inflacji tymi 500 niebawem będziesz mógł sobie sytapetować pokój. Pieniądz traci na wartości, a NBP ostatnią się samo przyznało że wpuszcza kolejne w obieg...
 Inflacja jest i będzie niezależnie od 500 plus. Ja nie biorę a koszty inflacji muszę znosić. Ktoś biorąc 500 przez 3 lata dostaje 18000 tyś. Zawsze coś. Za PO nie było 500 plus A była inflacja. Lepiej lemingi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...