Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na januszowym ziarnie ptaszki inaczej ćwierkały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne niekompetencje fotofejsowego prezydenta wychodzą. Niech na tyrolce pojeździ, może coś wymyśli, a nie w 20 min kazać napisać nowy projekt. Przecież to widać jak na dłoni, że to liczby z kosmosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd szczujnia pimp wie ile, kiedy i kto to przygotowywał? Radna siedzi tam w urzędzie i śledzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko powinno być za darmo! Niech panuje anarchia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mnie nie dziwi że prezydent szuka pieniędzy, budżet się nie śpina, wybudowane obiekty jakos trzeba utrzymać (PPNT, marina, stadion, hala) to było przewidziane ze podwyzki będą lada chwila. Ale z drugiej strony choc jestem raczej przychylny dla prezydenta Maja to te podwyzki powinny z czegoś wynikać to fakt i przyznaje tutaj rację. Jak by powiedział że podwyżka na 45 zł to te radni mieli by się zgodzić? Kończąc, P. Maj nie ma łatwego życia nietrafione drogie inwestycje poprzedników odbijają się czkawką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mnie nie dziwi że prezydent szuka pieniędzy, budżet się nie śpina, wybudowane obiekty jakos trzeba utrzymać (PPNT, marina, stadion, hala) to było przewidziane ze podwyzki będą lada chwila. Ale z drugiej strony choc jestem raczej przychylny dla prezydenta Maja to te podwyzki powinny z czegoś wynikać to fakt i przyznaje tutaj rację. Jak by powiedział że podwyżka na 45 zł to te radni mieli by się zgodzić? Kończąc, P. Maj nie ma łatwego życia nietrafione drogie inwestycje poprzedników odbijają się czkawką.
  dziennikwschodni.pl/pulawy/ile-za-smieci-w-nowym-roku-nadchodzi-podwyzka,n,1000317038.html dziennikarz napisał tam że radnych poinformowano o uzasadnieniach podwyżki. Ten sam typ pisze tu już coś innego. Nie ma to znaczenia, ponieważ wszystko powinno być za darmo. Benzyna, piwo, chleb. Praca moja, twoja. Praca blacharza, śmieciarza, a także tego dziennikarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem ten limit dla wielodzietnych rodzin. Produkują mniej śmieci np. w 6 osób niż inne dwa gospodarstwa domowe w których mieszkają 3 osobowe rodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty Pimpek może byś po pijaku znów pojeździł? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekipa Grobla wydawała pieniądze nie starając się o inwestorów, to mamy to co mamy - olbrzymie koszty i niskie dochody. Tak kończy się twórczość wyniesiona z komuny i brak odpowiedzialności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...