Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Puław o faworyzowaniu pewnych grup. Czy nowy dyrektor MOPS to zmieni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2019 r. o 19:37 Powrót do artykułu
Dziennikarstwo manipulacyjne Nadredaktor najpierw przedstawia teorię wymyśloną na potrzebę kampanii wyborczej Nie popartą žadnymi faktami następnie zadaje fundamentalne pytanie czy nowy Wòdz to zmieni potwierdzając jej prawdziwość czy to jest dziennikarswo czy manipulacja na ciemny lud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom osób wypowiadających się jest taki sam,jak poziom wyborców nowego Prezydenta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj, jak ma Pan wiedzę, że w MOPS faworyzowano pewne grupy społeczne, a to oznaczałoby łamanie obowiązujących przepisów, to jako obywatel ma Pan obowiązek zgłosić to odpowiednim organom. Ja się tego domagam od Pana jako prezydenta. A jeśli nie ma Pan dowodów na to, tylko sieje Pan nieprawdziwe informacje, to Pani dyrektor Mops powinna podać Pana do sądu, bo Pan takimi wpisami publicznymi narusza jej dobro osobiste. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam kiedy w Polsce wróci obowiązek pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam kiedy w Polsce wróci obowiązek pracy
 Wszyscy ,którzy żyją z 500+ popełniliby samobójstwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe które przepisy zna pan Maj:  ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 994 z późn. zm.),  ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 1260 z późn. zm.),  ustawy dnia 14 czerwca 1960r. kodeks postępowania administracyjnego (tekst jedn. Dz.U. z 2017r. poz.1257 z późn. zm.),  ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (tekst jedn. Dz.U. z 2017r. poz. 2077 z późn. zm.) w zakresie niezbędnym do funkcjonowania jednostki,  ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (tekst jedn. Dz. U. z 2018r., poz. 1508 z późn. zm.),  ustawy o świadczeniach rodzinnych (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 2220 z późn. zm.),  ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 998 z późn. zm.),  ustawy o pomocy państwa w wychowaniu dzieci (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 2134 z późn. zm.),  ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 554 z późn. zm.),  ustawy kodeks pracy (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 917 z późn. zm.),
A które ty znasz ? żal ci, że nie możesz starać się o to stanowisko ?
Skoro prezydent będzie przesłuchwał kandydatów ze znajomości powyższych przepisów to musi je mieć w malutkim paluszku ;))
Ciekawe czy Grobel je znał ? po ponad 20 latach na "stołku" powinien je znać na pamięć.
Pooglądaj i posłuchaj debat kamoanijnych zobaczysz różnicę pomiędzy Groblem i Majem. Grobel zjadał go jeszce przed przystawką. A tak dodatkowo to majowcy macie jakiś wielki kompleks groblowy. Przez kolejne 5 lat bedziecie się na niego powoływać? Czas zmienić płytę.
Wybory pokazały kto wygrał debaty !!!
 Wybory pokazały jaki mamy poziom wyborców w mieście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zniesmaczony: kultura i obyczaje ma do tego bardzo dużo. Zasięgnij trochę wiedzy,a będziesz wiedział o czym mówię. Nie uważam,ze stoją ponad prawem ale maja takie samo obywatelstwo jak ja i Ty i jakoś nie przypominam sobie, aby w naszym kraju w dzisiejszych czasach był obowiązek świadczeni pracy. Wiec skoro „Kowalski”pracować nie musi,to dlaczego oczekujesz od Roma tego?  Mi tez nie podoba się wiele ale jest ustawa, której ani Ty ani ja nie zmienimy. Nawiazując do Twojej wypowiedzi- nie widzę w tym nic śmiesznego.
 Ale obowiązek szkolny dotyczy Ich również. W UK jeśli dziecko nie jest posyłane do szkoły to obcinane są benefity. Poza tym należy przeprowadzić weryfikację świadczeń wypłacanych tej społeczności, jestem przekonany że spora grupa pobiera je niesłusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jesteś przekonany , że spora grupa pobiera świadczenia niesłusznie to dlaczego jako obywatel nie zgłosiśz tego do odpowiednich organów . Nie stać cię na taką obywatelską postawę ??? tak jaknie stać na to nowego włodarza miasta. Mącić w głowach ludziom to może każdy głupi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zniesmaczony: kultura i obyczaje ma do tego bardzo dużo. Zasięgnij trochę wiedzy,a będziesz wiedział o czym mówię. Nie uważam,ze stoją ponad prawem ale maja takie samo obywatelstwo jak ja i Ty i jakoś nie przypominam sobie, aby w naszym kraju w dzisiejszych czasach był obowiązek świadczeni pracy. Wiec skoro „Kowalski”pracować nie musi,to dlaczego oczekujesz od Roma tego?  Mi tez nie podoba się wiele ale jest ustawa, której ani Ty ani ja nie zmienimy. Nawiazując do Twojej wypowiedzi- nie widzę w tym nic śmiesznego.
Ale obowiązek szkolny dotyczy Ich również. W UK jeśli dziecko nie jest posyłane do szkoły to obcinane są benefity. Poza tym należy przeprowadzić weryfikację świadczeń wypłacanych tej społeczności, jestem przekonany że spora grupa pobiera je niesłusznie.
 Przecież chodzą do szkół, i nieprawdą jest że otrzymują pieniądze za to .Wymyślone bzdury przez pana  Maja .Są posyłane do szkół tak samo jak i nasze dzieci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak można być prezydentem w tym kraju j reprezentować interesy narodu który go wybrał. Brawo Panie prezydencie. Cyganie to leserzy żerujący na pomocy socjalnej. I żadna propaganda Nomady tego nie zmieni.
 Ja znam kilku wyborców majowych, prawdziwych Polaków, patriotów, katolików z orłem na piersi i kotwicą na majtkach co się pracą w życiu nie zhańbili i żyją jedynie z zasiłków. Co zamierza Maj z nimi zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komory gazowej z tymi brudasami I po problemie Ave
 Czy to nie jest przypadkiem nawoływanie do przestępstwa i czy taki komentarze nie powinny być usuwane 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komory gazowej z tymi brudasami I po problemie Ave
 Panie Maj to pewnie pana wyborca. Sianie nienawiści opanował pan do perfekcji. Jest pan i pozostanie rasistowskim prezydentem. Szkoda nas mieszkańców i naszego miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MZK przegrały przetarg na wożenie dzieci szkolnych w gminie Kazimierz Dolny. Nie widzę żadnej reakcji ze strony władz spółki czy miasta, którym ta spółka podlega.
 Rynek i tyle. Czego ty oczekujesz? Łamania prawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komory gazowej z tymi brudasami I po problemie Ave
Czy to nie jest przypadkiem nawoływanie do przestępstwa i czy taki komentarze nie powinny być usuwane
 Podzielam Twoje zdanie. Administrator powinien bardziej przyglądać się wpisom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komory gazowej z tymi brudasami I po problemie Ave
Czy to nie jest przypadkiem nawoływanie do przestępstwa i czy taki komentarze nie powinny być usuwane
Podzielam Twoje zdanie. Administrator powinien bardziej przyglądać się wpisom.
 Przecież to są oficjalne poglądy obecnej puławskiej władzy miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy Maj ma odwagę patrzeć w lustro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy Maj ma odwagę patrzeć w lustro?
A ja jestem ciekawa czy Grobel ma odwagę patrzec w lustro?
 Prezydent Grobel przynajmniej wiedział o czym mówi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy z tymi Cygana i... A ktoś napisał że się wypromować na Cyganach hahaha i został prezydentem no to Janusz przegrał z gościem od Cyganów ale jaja..... 24 lata i na Cygana j poległ... Proszę dajcie pracować po prostu zmiana i poczekajmy chociaż jedną kadencję... A Pan starszy to dużo rzeczy ominął też .. Jak to człowiek.... Ale mogło być jeszcze lepiej... Ostatnie 2 kadencję już całkiem wyluzowal ... A komisje nic nie mogły bo władza urzędu jego i kropka.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komory gazowej z tymi brudasami I po problemie Ave
Czy to nie jest przypadkiem nawoływanie do przestępstwa i czy taki komentarze nie powinny być usuwane
Podzielam Twoje zdanie. Administrator powinien bardziej przyglądać się wpisom.
Przecież to są oficjalne poglądy obecnej puławskiej władzy miejskiej.
A skąd znasz oficjalne poglądy władzy ?
 Z wypowiedi jej przedstawiciela prezydenta, z wypowiedzi radnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pleciesz że trudno Cię zrozumieć...żadnych mądrych argumentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...