Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Puław o faworyzowaniu pewnych grup. Czy nowy dyrektor MOPS to zmieni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2019 r. o 19:37 Powrót do artykułu
Pan prezydent oczekuje od kandydatów złożenia koncepcji pracy na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach. Rozumiem, że koncepcja zwycięzcy konkursu zostanie podana do publicznej wiadomości. Panie prezydencie proszę o komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel byl zwylkym januszem przykutym do stolka jeszcze za czasow Prl wiec skonczcie ***ic jaki on to nie byl bo juz raczej prezydentem Naszego miasta nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozorowana reforma w UM, pokazała prawdziwą twarz prezydenta z cygańskiego przypadku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj dobrze robisz jestem za tym aby uczyć cyganów szacunku i porządku że jak która osoba przezwie lub obrazi cygana rusza ich cały tabor i dokonują samosądów,a mops im daje pięniądze za darmo a oni przeznaczają ich na alkochol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj dobrze robisz jestem za tym aby uczyć cyganów szacunku i porządku że jak która osoba przezwie lub obrazi cygana rusza ich cały tabor i dokonują samosądów,a mops im daje pięniądze za darmo a oni przeznaczają ich na alkochol
 Gdzie ty widzsz tych pijących cyganów??? .Ilu naszych mężczyzn i kobiet chodzi napitych po ulicach .Dziecku lizaka nie kupi a sobie piwko czy wódkę i owszem.Wymyślasz jakieś banialuki ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj wypieprz tych starych radnych z urzędu to ty byłeś twardy i szczery ja dawno wiedziałem że ty będziesz prezydetem bo ty mówiłeś prawdę byłeś odważnym człowiekiem nie taki jak pan grobel bał się bardzo cyganów co oni na wyrabiali z polakami nawet i policja nic nie zrobiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel byl zwylkym januszem przykutym do stolka jeszcze za czasow Prl wiec skonczcie ***ic jaki on to nie byl bo juz raczej prezydentem Naszego miasta nie bedzie
 Oj żebyś się nie zdziwił/a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj wypieprz tych starych radnych z urzędu to ty byłeś twardy i szczery ja dawno wiedziałem że ty będziesz prezydetem bo ty mówiłeś prawdę byłeś odważnym człowiekiem nie taki jak pan grobel bał się bardzo cyganów co oni na wyrabiali z polakami nawet i policja nic nie zrobiła
 No szczerość pierwsza klasa. Miał być niezależny , a jakoś z PIS w pierwszym rzędzie . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy spadną opłaty komunale w Puławach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy Maj ma odwagę patrzeć w lustro?
A ja jestem ciekawa czy Grobel ma odwagę patrzec w lustro?
Prezydent Grobel przynajmniej wiedział o czym mówi.
Doprawdy to czemu zawsze na sesji czyta z kartki...?
 Nowy Pan Prezydent na zaprzysiężeniu tez czytał z kartki i nie była to sesja tylko kilka  zdań „od siebie”,których nie potrafił powiedzieć do swoich wyborców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na biurku ubogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy tak nisko upadliscie wybierając maja na prezydenta, Przecież ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu. A jak się go słucha to przypomina z dykcji i zachowania A. LEPPERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy tak nisko upadliscie wybierając maja na prezydenta, Przecież ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu.  A jak się go słucha to przypomina z dykcji i zachowania A. LEPPERA.
 A mi brakowało „nazywam się Kononowicz Krzysztof „...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy tak nisko upadliscie wybierając maja na prezydenta, Przecież ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu.  A jak się go słucha to przypomina z dykcji i zachowania A. LEPPERA.
Pan Maj jest milion razy lepszy od poprzednika, który upadł już tak nisko że niżej się chyba nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy konkurs na wiceprezydenta? Ponoć Kocoń miał świadczyć pracę 3 m-ce od zaprzysiężenia prezydenta, tj. do 22.02.2019. Konkurs na dyrektora opieki ogłoszony a na vice prezydenta ni ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe które przepisy zna pan Maj:  ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 994 z późn. zm.),  ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 1260 z późn. zm.),  ustawy dnia 14 czerwca 1960r. kodeks postępowania administracyjnego (tekst jedn. Dz.U. z 2017r. poz.1257 z późn. zm.),  ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (tekst jedn. Dz.U. z 2017r. poz. 2077 z późn. zm.) w zakresie niezbędnym do funkcjonowania jednostki,  ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (tekst jedn. Dz. U. z 2018r., poz. 1508 z późn. zm.),  ustawy o świadczeniach rodzinnych (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 2220 z późn. zm.),  ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 998 z późn. zm.),  ustawy o pomocy państwa w wychowaniu dzieci (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 2134 z późn. zm.),  ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 554 z późn. zm.),  ustawy kodeks pracy (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 917 z późn. zm.),
A które ty znasz ? żal ci, że nie możesz starać się o to stanowisko ?
 a ty buraku jakie znasz. Nie ma prezydent obowiazku znać wszyskie przepisy buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w czym jest lepszy niby Maj od Grobla chyba tym, że ma więcej włosów i to cała różnica. Bo merytoryka to raczej odbiega, niestety niektorzy inteligentni się nie rodzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe które przepisy zna pan Maj:  ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 994 z późn. zm.),  ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 1260 z późn. zm.),  ustawy dnia 14 czerwca 1960r. kodeks postępowania administracyjnego (tekst jedn. Dz.U. z 2017r. poz.1257 z późn. zm.),  ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (tekst jedn. Dz.U. z 2017r. poz. 2077 z późn. zm.) w zakresie niezbędnym do funkcjonowania jednostki,  ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (tekst jedn. Dz. U. z 2018r., poz. 1508 z późn. zm.),  ustawy o świadczeniach rodzinnych (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 2220 z późn. zm.),  ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 998 z późn. zm.),  ustawy o pomocy państwa w wychowaniu dzieci (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 2134 z późn. zm.),  ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 554 z późn. zm.),  ustawy kodeks pracy (tekst jedn. Dz.U. z 2018r. poz. 917 z późn. zm.),
A które ty znasz ? żal ci, że nie możesz starać się o to stanowisko ?
a ty buraku jakie znasz. Nie ma prezydent obowiazku znać wszyskie przepisy buraku
 A ty po jakiemu to zdanie napisałeś, bo po polsku to nie jest !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewna "Violka", wyznawczyni pana prezydenta, pracą się nie zhańbiła, biega do MOPS-u po zasiłki, "bo mi się należy i dlaczego tak mało?", ale postawę roszczeniową widzi tylko u Romów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kilka dni minęło od upływu składania ofert na stanowisko dyrektora MOPS, a zestawienia kandytatów brak. Jakaś tajamnica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...