Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Procesje Bożego Ciała w Puławach. Tysiące wiernych przeszły ulicami miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2017 r. o 13:54 Powrót do artykułu
Witamy w ciemnogrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dla tego po 13 takie kolejki były w monopolowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tysiące wiernych a wredoty, aby tylko wykorzystać, oszukać innych, na tym wiara polega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważcie że gdzieś się pochowały "ludzie motyle" co zakłócali procesje za rządów PO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkp rozumię, ale żeby w tym samym czasie zablokować miasto? Można było przecież się dogadać i albo zrobić jak to było już kiedyś jedną procesję miejską albo rozłożyć je w czasie i zrobić osobno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj uczestniczyłem w procesji w kościele na górce. To co mi się rzuciło w oczy to znikoma ilość młodzieży w przedziale wiekowym 13-20 lat. Społeczeństwo się starzeje ale nie w aż takim tempie. Znak czasu, że KK nie przyciąga młodych do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Kościół bardziej angażuje w politykę pisowską to z pewnością wiernych młodych mu przybędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwalmy prezesa alleluja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sporo w Puławach talibów na wycieczce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Włostowicach już od kilkunastu lat bez polityki w kościele i na procesji. I procesja dluga. A na początku roku to proboszcz nawet powiedział że liczba króli jest umowna, na starych obrazach bywało ich dwóch, czterech, a nawet SZEŚCIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławska miesięcznica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BYŁO TAM UCHODŹCÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat PiS-u w pełnym wydaniu.Jezus Chrystus AKBAR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zbawienia nie potrzeba ludzi i ich organizacji = ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/06/03/prawdziwa-dobra-nowina-do-przebaczenia-zbawienia-potrzeba-tylko-zywego-wszechmocnego-jezusa-a-nie-ludzi-i-ich-organizacji/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym ja tak zasyfił ulicę, to wlepiliby mi mandat. Niech teraz sprzątają te śmieci! Żeby w XXI wieku po centrum miasta chodziły jakieś procesje blokujące drogi to obciach! Miłosierni katolicy k... mać! Pomodlili się za setki tysięcy uchodźców przed wojną i myślą, że trafią do nieba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co ta obłuda??? Z ewangelii (z pamięci piszę): "Zaprawdę ten lud wielbi mnie tylko ustami, a sercem jest daleko ode mnie". Bądzcie LUDZCY na co dzień a nie od święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...