Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest podwykonawców Astaldi w Żyrzynie. Na miejsce jadą kolejarze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2018 r. o 12:22 Powrót do artykułu
popieram ich roszczenia z jednym ale, z kim podpisywali umowy z PLK czy z Astaldią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram ich roszczenia z jednym ale, z kim podpisywali umowy z PLK czy z Astaldią ?
 W artykułach zupełnie nie można się doszukać informacji kogo z kim wiązała umowa i dlaczegi zobowiązania Astaldi ma pokryć bezumownie podatnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WLudzie jestem za wami !!!!!              Tylko niech ktos mi powie dlaczego ja mam stac w korku za  to ze klika was wykukala!!!!Blokujecie rondo ok. co ludzie wam zrobili?? Wasze kroki poszly nie w tym kierunku co trzeba zablokujcie tory do azotow. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale firmę wzięli - makaroniarze do makaronu, a nie na tory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...