Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co, szukają idiotów do czarnej roboty, niech zatrudnią tych co dostają za darmo z mops albo 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzyłbym sobie aby moje dziecko sprzątało czyjeś śmieci. Park ma swojego administratora, niech dba o właściwy wygląd. Dolna część parku to jeden wielki syf - pokrzywy większe od człowieka, zaśmiecona, zarośnięta, zamulona łacha, śmierdzący mostek obok PSW. Dziękuję za taki angielski park. A co do uświadamiania młodych by nie śmiecili - to ja swoje dzieci uświadomiłem bez angażowania ich w takie bezsensowne akcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To od razu niech wyzbierają też wszystkie kleszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No najlepiej się dziećmi wysłużyć. Jakiś osiłek wyrzuci swoje śmieci a dzieciaki później się w tym syfie za kawałek kiełbaski będą babrać. A z Urzędu Pracy albo MOPSU to nie można tych "obszczymórków" pogonić do roboty? Jak po pieniążki to wiedzą gdzie chodzić ale do sprzątania to nóżki i rączki bolą. Tak samo powinni sprzątać na osiedlach, zadłużone ma mieszkanie - wypad trawę kosić, plac zabaw sprzątać, ławki malować, odśnieżać parkingi w zimie....a nie tylko te biedne sprzątaczki w pocie czoła zapierdzielają od świtu.....rzygać mi się chce na ten kraj i to miasto .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojna zmiana trwa w najlepsze. Prezes stowarzyszenia a zarazem radny rady miasta i dyrektor biura poselskiego posła pisu wygrywa dwa konkursy ofert w urzędzie miast i zgarnia 16 tys. z naszych podatków. Będzie sprzątał świat i edukował nasze dzieci w szkole. Takiej edukacji oczekujecie? Takiej zmiany chcieliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie R(Ł)adny; weź Pan się odpacykuj od ludzi; park ma swojego administratora; jeżeli nie umie się wywiązać z obowiązku utrzymania czystości to wywalić na zbity pysk. Komuna się skończyła a na czynach społecznych i " prezsowaniu " w lipnych fundacjach nie wybijesz się Pan wyżej niż do rozgrywek powiatowych. I przez takich właśnie zakłamanych ludzi zmierzających do prywaty w otoczce poprawności politycznej oblicze PIS-u dużo traci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle komentują same nieroby....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle komentarze pełne jadu i nienawiści. Ludzie zróbcie jakąś akcję sami, wykażcie się pomysłowością i operatywnością, a nie tylko biadolicie i narzekacie. Cóż najłatwiej jest siedzieć na forach, wygodnie w ciepełku w domu i wszystko krytykować, ale żeby coś samemu zrobić to już nie ma komu. Jest bardzo dużo potrzebujących, trzeba tylko umieć spojrzeć dalej niż czubek własnego nosa. Zauważyłam, że co by się nie działo w naszym mieście to zawsze jest źle. Jak można aż do tego stopnia marudzić i być niezadowolonym? Jeśli chcecie zmieniać świat, to zacznijcie od siebie. Trochę więcej pokory, empatii i po prostu takiej zwykłej ludzkiej życzliwości, a świat będzie piękniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełna zgoda chwała tym którym się chce. Ale nie dla takiej formy. Nie jest sztuką brać publiczne pieniądze i promować za ich pomocą swoją osobę. To jest tylko i wyłącznie dojenie podatnika. Na to nie ma mojej zgody, tym bardziej, że wspomniany pan radny za wiele w życiu nie pracował na tzw rynku pracy. Cała jego aktywność sprowadza się do brania pieniędzy budżetowych. Chwalebne byłoby gdyby sam swoje zapracowane pieniądze przeznaczył na tego typu akcje, a tak to tylko dojna ojczyzna i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcje ecoPark robią na koszt Stowarzyszenia, nie miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne na co wygrali jako stowarzyszenie konkurs na EcoPuławy i olimpiady, ale łatwo sprawdzić że Kwapiński na tym nie zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość działa społecznie, nikt mu za to nie płaci a nierobów szlak trafia. Do roboty oszołomy! Brać przykład i działać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kwapek pan się tak nie denerwuje. ma pan kłopot to ja pomogę. Otóż korzysta pan z koryta i to pełną gębą: bip.pulawy.pl/upload/pliki//kamp.16.pdf bip.pulawy.pl/upload/pliki//sprzat.16.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość działa społecznie, nikt mu za to nie płaci a nierobów szlak trafia. Do roboty oszołomy! Brać przykład i działać!
Jeśli już to szlag.Szlaki to mamy w brudnym parku i to nie z winy ludzi a zarządców parku.Byłam tam w sobotę po południu i widok patyków wyboistych ścieżek,spróchniałych pni po drzewach połamanych podczas burzy przeraził mnie.Czy w miejscu owych pni nie można nasadzić nowych drzew ,patyków zagrabić przez pracowników.Niewielki to wydatek,żeby pokazać przyjeżdżającym ład i porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pan prezes stowarzyszenia jest na liście płac IUNG?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezes działa tu i ówdzie, nawet już wie kto komentuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...