Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławianie chętnie wrzucają do puszek i wspierają WOŚP [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2020 r. o 17:27 Powrót do artykułu
Ja nie daję Owsiakowi. A baranina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won pisiory z forum. janie chodze do koscioła wiec wy won o d OWSIAKA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna inicjatywa super że dzieciaki się angażują, ale Jurek Owsiak zawiódł moje zaufanie, skakał po stole zaklinając się,że nic z tego nie ma. I co wyszło przegrał większość spraw sądowych, wielomilionowe przelewy z z fundacji na prywatne spółki jego rodziny.Szkoda gadać, mógł się inaczej zachować kłamstwo to kłamstwo.***s://niezalezna.pl/305599-matka-kurka-ujawnia-informacje-o-wosp-trzy-finaly-nierozliczone-na-koncie-setki-milionow-zlotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to zlo, tyle nakradli a nikomu nie pomogli. Won katoluchy i pus!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to zlo, tyle nakradli a nikomu nie pomogli. Won katoluchy i pus!!!
  Anonimowość komentarzy daje ludziom przeświadczenie, że mogą wszystko. Ale wydawcy ktorzy sie na to zgadzają, włączają się w akcję hejtowania i szkalowania. To jest okropne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie daję Owsiakowi. A baranina?
 To daj tadziowi i przestań się mazać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won pisiory z forum.  janie chodze do koscioła wiec wy won o d OWSIAKA!!!!
 więc może won wolontariusze spod kościołów??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won pisiory z forum.  janie chodze do koscioła wiec wy won o d OWSIAKA!!!!
więc może won wolontariusze spod kościołów??????????
 weź andzia sie nie spinaj i przestań odpisywać trolowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolontariusze stali dzisiaj pod kościołem na Górce, ludzie dawali ja nie, bo uważam, że Owsiak garnie dużą kasę dla siebie. Zawsze chętnie i dużo daję na Caritas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wolnotariusze brawo Młodzież Chwała Jurkowi Owsiakowi Niech Żyje WOŚP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolontariusze stali dzisiaj pod kościołem na Górce, ludzie dawali ja nie, bo uważam, że Owsiak garnie dużą kasę dla siebie. Zawsze chętnie i dużo daję na Caritas.
 To się lepiej przypatrz gdzie idą pieniądze z caritasu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzemu ani grosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze, prawda że piękna inicjatywa. Dużo Zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo iż daje na orkięstrę to jest tam wiele niejasności. Rodzinne społki zostały polikwidowane po nagłosnieniu sprawy. Niby fundacje mają rozliczać sie co do grosza. Fakt rozliczają się, ale swoich podwykonawców juz nie, Podwykonawcą Owsiakowej Fundacji jest firma  ktorej prezesem jest Owsiak - z dlaeka wali przekrętem. W firmach państwowych rzecz nie do przeforsowania i nie do pomyslenia żeby prezes miał firmę jako podwykonawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...