Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławski Manhattan zniknie

Utworzony przez Gość, 3 stycznia 2008 r. o 15:23 Powrót do artykułu
Myślę, że dla sprzedawców przeprowadzka na Piaskową będzie korzystna. Nie ma w tamtej okolicy sklepów z ubraniami i obuwiem, a w centrum konkurencja ogromna... Martwi mnie natomiast to, co zostanie zrobione na placu po Manhattanie. Kolejny sklep wielkopowierzchniowy????????? Kolejny supermarket na środku miasta? Litości! Niech władze miasta dobrze zastanowią się, czy nie wprowadzić ograniczeń w tej kwestii w planie zagospodarowania przestrzennego! Centrum miasta wyglada i tak fatalnie po wstawieniu na ul.Centralnej ogromnych budynków mieszkalno- użytkowych. Cóż, i tak my- szarzy mieszkańcy nie mamy nic do powiedzenia. Zrobią co chcą i za ile chcą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według informacji, które posiadam w planie zagospodarowania przestrzennego w miejscu Manhattanu ma być parking, który moim zdaniem w centrum jest potrzebny. jeżeli nie mam racji mam nadzieję , że nie powstanie kolejny obcy supermarket.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka prośba do władz miasta... zróbcie wreszcie porządek z centalna częścia grodu...Centralna wyglada fatalnie.kazdy budynek inny pod wzgledem gabarytow, kompletnie ze soba nie graja.to wstyd dla miasta i regionu.Ta ulica przejezdza mnostwo samochodow....niech przynajmniej plac po manchatanie zostanie wykorzystany z glowa.nie chcemy kolejnego supermarketu. Zagospodarujcie ten teren z korzyscia dla mieszkancow. Jestem za powiekszeniem parkingu, ale z ciekawym wkomponowaniem go w zieleń-ktorej brakuje w tej czesci miasta.pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się w planie zagospodarowania przestrzennego zapisać, że w jakimś miejscu nie może powstać sklep, ale już inne usługi mogą. Na terenie pomiędzy Centralną a Piłsudskiego mogą powstawać budynki związane właśnie z usługami. A jedynym ograniczeniem jest wielkość takiego sklepu - do 2000 mkw. powierzchni. W praktyce oznacza to obiekt wielkości np. Stokrotki. Dlatego nie sądzę, żeby ktoś chciał tu zbudować coś takiego. Bardziej należy się martwić o to, żeby nowi właściciele jak najszybciej dogadali się co do przyszłości terenu. Największym przekleństwem tego miejsca byłby stan, w którym kupców już by nie było (bo będą na Piaskowej), a dalej nic by się tu nie działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parking, parkingiem. Ale może pora pomyśleć również w aspekcie estetycznym?? Ja osobiście nie wyobrażam sobie wielkiego parkingu w centrum miasta... Taki plac jest owszem potrzebny, ale może ktoś pomyślałby np. o parkingu podziemnym? A na poziomie ulicy przydałby się plac zieleni, z jakąś kawiarnią z prawdziwego zdarzenia (NIE KLUB, TYLKO KAWIARNIA!!!- takiego miejsca w Puławach w zasadzie nie ma, a w centrum myślę lokalizacja takiego miejsca byłaby idealna). Zagospodarowanie terenu wokół takiej kawiarni (np ogród letni w części posesji kawiarni) i prawdziwie ZIELONY skwerek (bo to co powstało ostatnio między galerią zieloną a urzędem pracy nie nadaje się do niczego....). Zdaję sobie sprawę, że taka inwestycja byłaby dla miasta dość kosztownym rozwiązaniem, ale chyba pora pomyśleć o tym jak wygląda centrum!! Same ulice i budynek na budynku, jak ktoś wspomniał wcześniej- nie pasujące do siebie kompletnie...) Myślę, że takie rozwiązanie: praktyczno estetyczne, byłoby spełnieniem oczekiwań wielu mieszkańców coraz bardziej 'rozrastających' się Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...