Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławskie szkoły wysoko w rankingu Perspektyw

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2018 r. o 17:13 Powrót do artykułu
KEN zjeżdża w dół. Ze dwa lata temu było na początku drugiej setki w skali kraju, dziś pod koniec trzeciej... Pani Gładysz niech nie ściemnia, bo w punktacji bierze się także pod uwagę liczbę olimpijczyków na poziomie ogólnopolskim, a więc poziom nauki spada, jeśli jest ich coraz mniej. Była "Srebrna Szkoła", jest "Brązowa", a w przyszłym roku może być nijaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda czartorycha... Ale jak się przyjmuje aż do 9-10 klas w każdym roczniku liceum, to niestety prędzej czy później to się mści. Przyjmowani są wszyscy chętni, nawet mocno przeciętni uczniowie. Szkoda. Dobrze, że chociaż gimnazjum trzyma poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KEN dalej jest "srebrną szkołą"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
KEN zjeżdża w dół. Ze dwa lata temu było na początku drugiej setki w skali kraju, dziś pod koniec trzeciej... Pani Gładysz niech nie ściemnia, bo w punktacji bierze się także pod uwagę liczbę olimpijczyków na poziomie ogólnopolskim, a więc poziom nauki spada, jeśli jest ich coraz mniej. Była "Srebrna Szkoła", jest "Brązowa", a w przyszłym roku może być nijaka...
 Była "Srebrna Szkoła" i jest srebrna. Sprawdź zanim coś napiszesz.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako absolwent 9 mogę śmiało powiedzieć, że kładzie się tam duży nacisk na naukę i zdawanie matur co daje rezultaty w dostawaniu się na studia. Z mojego rocznika mnóstwo osób podostawało się na najbardziej prestiżowe kierunki studiów. Panią Gładysz akurat pochwalę, gdyż uczyła mnie matmy i z ucznia beznadziejnego w te 3 lata ciężkiej pracy, głównie mojej, ale też w ogromnej zasłudze jej, zdałem maturę na siedemdziesiąt parę procent, aby była ona jedną z trudniejszych. Czartorych to dno teraz. Jeszcze dobrych 5 lat temu był może i prestiżowy, ale teraz każdego tam przyjmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy wiedzą, że w dziewiątce trzeba się dużo uczyć szczególnie na bio chemie i mat fizie. potem sie przynajmniej dostaje na super uczelnie a nie jak w czarcie gdzie teraz to jest zwykle liceum a nie "czart" jak za dawnych lat, kiedy to byla najlepsz szkola. nie czaje czmu niby 9 jest srebrna szkola? kto jest niby lepszy? i jakim cudem w chemiku takie dobre wyniki, przeciez tam 3/4 osob to półmózgi co sie nie chca uczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
wszyscy wiedzą, że w dziewiątce trzeba się dużo uczyć szczególnie na bio chemie i mat fizie. potem sie przynajmniej dostaje na super uczelnie a nie jak w czarcie gdzie teraz to jest zwykle liceum a nie "czart" jak za dawnych lat, kiedy to byla najlepsz szkola. nie czaje czmu niby 9 jest srebrna szkola? kto jest niby lepszy? i jakim cudem w chemiku takie dobre wyniki, przeciez tam 3/4 osob to półmózgi co sie nie chca uczyc
 Widocznie te "półmózgi" i tak są mądrzejsze od renomowanych licealistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ten prestiżówy "czartorych" ? hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...