Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na sali głównie urzędnicy i działacze PIS z regionu. Żenująca impreza, za nasze pieniądze. Kto zapłacił za wynajem sali, kto zapłacił za catering i koncert gwiazdki? Mam własną działalność ciężko pracuję 6 dni w tygodniu dla mnie nie ma żadnych programów i zniżek. Kiedy oni wreszcie zrozumieją że nie rozdawnictwo pieniędzy a nowo powstające miejsca pracy się liczą. Dla młodych przedsiębiorców nie ma  nic. ja już na PIS nie zagłosuję...
  A ja ćwoku z 500+ i MOPS mam więcej niż ty bez roboty i się z ciebie śmieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na sali głównie urzędnicy i działacze PIS z regionu. Żenująca impreza, za nasze pieniądze. Kto zapłacił za wynajem sali, kto zapłacił za catering i koncert gwiazdki? Mam własną działalność ciężko pracuję 6 dni w tygodniu dla mnie nie ma żadnych programów i zniżek. Kiedy oni wreszcie zrozumieją że nie rozdawnictwo pieniędzy a nowo powstające miejsca pracy się liczą. Dla młodych przedsiębiorców nie ma  nic. ja już na PIS nie zagłosuję...
  A ja głąbie z 500+ i MOPS mam więcej niż ty bez roboty i się z ciebie śmieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie związkowcy z ZA Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś mam politykę, czy to PiS, PO, Kukiz, PSL, SLD, etc etc. Ale jeżeli ktoś wykorzystuje nieświadome, niczemu winne dzieci, to powinien się smażyć w piekle! Jak tak można przedmiotowo traktować człowieka! Według oszołomów na tym festynie, nawet zarodek to człowiek. Jak tak możecie postępowa bandyci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WZIĄĆ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJ 500 DAJ.... A my ci "X"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a co to za przebierańcy na ostatnim (37) zdjęciu....siła ich!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS, brawo premier Morawiecki! Jedyna prawdziwa partia, której zależy na Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw co teraz podrożeje ? - Jak zaczną dalej tak obiecywać to podwyżki  wszystkiego mamy zagwarantowane. No przecież z czegoś KASĘ trza wziąść - NIE ?
  Wystarczy nie kraść! Z tego pieniądze będą! I jeszcze trochę zostanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platfusy, jak wam 500+ nie pasuje, możecie wniosków nie składać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, 500+ pomaga, realnie. Dzięki Prawu i Sprawiedliwości zwykłym ludziom w Polsce żyje się lepiej. Dzięki! Jesteście z nami - będziemy z wami! Wybory niedługo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić ubywateli, to destrukcja dla Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw co teraz podrożeje ? - Jak zaczną dalej tak obiecywać to podwyżki  wszystkiego mamy zagwarantowane. No przecież z czegoś KASĘ trza wziąść - NIE ?
Wystarczy nie kraść! Z tego pieniądze będą! I jeszcze trochę zostanie!
 Wystarczy aby ZŁODZIEJE z PiS nie pchali się do koryta! Niech w spółkach skarbu państwa lub samorządu będą fachowcy a nie patyjniacy z zlodzieje z opcji która aktualnie rzadzi! Małgorzata Sadurska z PiS w Zarządzie PZU w ciągu pierwszych 6 miesięcy przytuliła 421.000 zlotych. A ile przytulił ten oszust Szulowski jak był w Zarządzie jednej ze spółek samorządowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zaszczyt gościć Premiera RP w Puławach! Widać, że Lubelszczyzna jest ważna dla Prawa i Sprawiedliwości. Poparcie dla pani poseł Kruk w wyborach do PE gwarantowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS, brawo premier Morawiecki! Jedyna prawdziwa partia, której zależy na Polsce!
 Premier Morawiecki jest OK. Ale ta pijaczka Elżbieta Kruk z PiS oraz ten oszust Krzysztof Szulowski z PiS już nie jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zaszczyt gościć Premiera RP w Puławach! Widać, że Lubelszczyzna jest ważna dla Prawa i Sprawiedliwości. Poparcie dla pani poseł Kruk w wyborach do PE gwarantowane!
 Pani poseł Elżbieta Kruk nie wylewa za kołnierz. Polak to nie kaktus, napić się musi! Pani poseł Elżbieta Kruk z PiS ma głosy wszystkich pijaczków zagwarantowane! Każdy pijak odda swój głos na Naszą Pijaczkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zaszczyt gościć Premiera RP w Puławach! Widać, że Lubelszczyzna jest ważna dla Prawa i Sprawiedliwości. Poparcie dla pani poseł Kruk w wyborach do PE gwarantowane!
Pani poseł Elżbieta Kruk nie wylewa za kołnierz. Polak to nie kaktus, napić się musi! Pani poseł Elżbieta Kruk z PiS ma głosy wszystkich pijaczków zagwarantowane! Każdy pijak odda swój głos na Naszą Pijaczkę!
 A durnie i szubrawcy na tęczową platformę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak urzędnicy platformy nudzą się w pracy:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw co teraz podrożeje ? - Jak zaczną dalej tak obiecywać to podwyżki  wszystkiego mamy zagwarantowane. No przecież z czegoś KASĘ trza wziąść - NIE ?
Wystarczy nie kraść! Z tego pieniądze będą! I jeszcze trochę zostanie!
Wystarczy aby ZŁODZIEJE z PiS nie pchali się do koryta! Niech w spółkach skarbu państwa lub samorządu będą fachowcy a nie patyjniacy z zlodzieje z opcji która aktualnie rzadzi! Małgorzata Sadurska z PiS w Zarządzie PZU w ciągu pierwszych 6 miesięcy przytuliła 421.000 zlotych. A ile przytulił ten oszust Szulowski jak był w Zarządzie jednej ze spółek samorządowych?
 Sprawdź najpierw ile PO sobie w spółkach wypłaca, dopiero pogadamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zaszczyt gościć Premiera RP w Puławach! Widać, że Lubelszczyzna jest ważna dla Prawa i Sprawiedliwości. Poparcie dla pani poseł Kruk w wyborach do PE gwarantowane!
Pani poseł Elżbieta Kruk nie wylewa za kołnierz. Polak to nie kaktus, napić się musi! Pani poseł Elżbieta Kruk z PiS ma głosy wszystkich pijaczków zagwarantowane! Każdy pijak odda swój głos na Naszą Pijaczkę!
A durnie i szubrawcy na tęczową platformę!
 Od kiedy u nas wszyscy abstynenci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...