Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
żałosny kwik lewactwa i postkomuny bezcenny.Hahahahahaaaaa.
 Będą kwiczeć jeszcze bardziej! Przerąbią kolejne wybory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na konwencji PSL sołtysi w nowych gajerkach, ale pomysły stare - wpisanie do konstytucji wiecznej przyjaźni z Wielkim Bratem to już ZSL z Gierkiem  z  połowy lat 70-ych
 Od dawna mają dobre kontakty z Moskwą. Pawlak podpisał kontrakt na ruski gaz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj dodałam komentarze a dzisiaj już usunięte... dziennik Wschodni i ten śmieszny redaktorzyna nadaje się na....... brak żetelnosci i obiektywizmu!!!!! niewygodne ( mówiące prawde) komentarze są usuwane... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Aniu rzetelny RZ. Po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same PiS dy na lubelszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego krzywousty nie powiedział że chcą ukraść reszte pieniędzy z OFE z tym że w przeciwieństwie do platfusów pieniądze w całości nie pójdą na indywidualne konta w ZUS, a 25% na jakiś tam fundusz demograficzny ? na co komu ten fundusz skoro coraz mniej się dzieci rodzi, czym ten fundusz się zajmuje za moje ciężko wypracowane pieniądze, *** rodzinka na swoim, nażekaliśmy na platfusów (nie bez powodu) ale to co wyczyniają pasożyty pisowskie to nawet nie wiem jak nazwać bo wszystkie określenia są za delikatne, ludzie nie dajcie się obuć w wymysł pracowniczych planów emerytalnych bo tylko następni się na tym obłowią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosny kwik lewactwa i postkomuny bezcenny.Hahahahahaaaaa.
Będą kwiczeć jeszcze bardziej! Przerąbią kolejne wybory!
 chcę przypomnieć że Jezus to też lewak o czym świadczy jego życie na tym łez padole, a co do postkomuny to lepiej spójrz w szeregi pisiorów i tej tak zwanej solidarności, sami bandyci komunistyczni, SBeki, UBeki, ZOMOwcy i ORMOwcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...