Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy. Już są dwa tysiące podpisów pod referendum

Utworzony przez Mino, 11 sierpnia 2021 r. o 22:53 Powrót do artykułu
Ludzie odwołali by tych nocnych cyrkowców i podpisywali listy, lecz większość pracuje lub ma kogoś z rodziny w pisowskich zakładach, szkołach, starostwach, zusach, srusach, agencjach, instytutach i się boi. Taka jest prawa i sprawiedliwa rzeczywistość. STRACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile obawy przed podaniem numeru pesel mają jakieś uzasadnienie w dbałości o bezpieczeństwo danych, o tyle te pozostałe obawy są przerażające. Wiele razy słyszałem: popieram ale nie mogę lub boje się podpisać. To kto inny i kogo innego powinien się obawiać. Taka sytuacja dotyczy zapewne nie tylko Puław ale w tej wielkości metropolii znają się prawie wszyscy, więc świadomość wagi swojego głosu powinna być większa. Cały czas, na podstawie medialnego chaosu ludzie nie są pewni tego w czym właściwie mogą wziąć udział. Pod hasłem: "mnie polityka nie interesuje" ukrywają swój brak zainteresowania sprawami lokalnymi. Skąd obawy o to, że lista posłuży kiedyś do wyciągnięcia konsekwencji. Jakich? Czy ktoś może pozbawić mieszkańca jego praw w mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konieczne jest referendum w sprawie odwołania prezydenta Maja, jako radny wiele obiecywał, efektów i nowych pomysłów nie widać, poza aktywnością w mediach społecznościowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzomumiem ze jak referendum nie dojdzie do skutku to pan Maj jako faktyczny i cichy organizator tej imprezy poda sie honorowo do dymisji? Czy nie starczy odwagi i znowu wszystko zrzuci na rade miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta rozpisuje się o niewielkich zarobkach puławskich radnych jakby nie było lepszych tematów. Niech napiszą o zarobkach byłej Małgorzaty Sadurskiej pisowskiej najpierw radnej, potem posłance, doradczyni prezydenta Dudy, a obecnie członek zarządu spółki Skarbu Państwa, która przez rok zarabia 1,5 milionów zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...