Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ładna ta pani w Wydziale Komunikacji w Puławach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pracowni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ładna ta pani w Wydziale Komunikacji w Puławach... " ...i do tego bardzo miła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo miła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani nie tylko, że ładna to i ma piękną sylwetkę! To nie tylko geny ale i zdrowy tryb życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nareszcie 21 wiek mamy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, ta pani wygląda na bardzo młody wiek - 21 lat i ani jednego dnia więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie szalejmy 21 lat to ona miała 20 lat temu,ale jest naprawdę mimo wieku niesamowicie atrakcyjna nadal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sraczka jest z niej pierwsza klas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze, czy to celowe czy brak wiedzy?? wydział komunikacji i kasa są na tym samym piętrze, nie ma potrzeby schodzić na parter jak to zostało podane w artykule, trzeba za to przejść ogrzewanym korytarzem z jednej części budynku do drugiej - ten kto choć raz był w wydziale komunikacji i załatwiał sprawy, ten wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba będę musiał kupić jakieś autko i pójdę je zarejestrować do ten pani ... Będę patrzył na nią jak przeciąga kartę przez terminal ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dziś, faktycznie dużo szybciej i sprawniej niż poprzednio, a ta Pani - fakt śliczna i zawsze uśmiechnięta, niestety do niej nie trafiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani jest z Witowic :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola rakieta hahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za piarowiec bombarduje i zachwala ową panią :)  Ja osobiście miałem kilka razy do czynienia z ową panią i zawsze była niezadowolona, z niechęcią obsługiwała mnie i postronnych ludzi. Staram się unikać, gdy załatwiam sprawy w  WK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej, bo to jest na zasadzie jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom. Jak Ty będziesz dla kogoś człowiekiem i ten ktoś też będzie dla Ciebie człowiekiem. Proste jak kłębek sznurka w kieszeni! Mnie się ta pani Jola osobiście bardzo podoba. Zasługuje sobie na to żeby o tym mówić, dlatego to nie żaden PR. Tacy my mężczyźni już jesteśmy. Myślę, że teraz po tych komentarzach pani Jola nie da Ci żadnych powodów do narzekań. Wal śmiało. Idzie na lepsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz widzę jak tłumy petentów wpadną z rana zajrzeć do okienka pani Joli, że to niby długopis tu wczoraj zostawili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W wydziale zainstalowano pięć telminale", nowe stanowisko "kierwonik" Wydziale Komunikacji. Tak panie Szczęch. "Polska mowa być trudna, mieć dużo koncówków"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolka jolka pamiętasz lato ze snu, gdy pisałas tak mi źle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej, bo to jest na zasadzie jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom. Jak Ty będziesz dla kogoś człowiekiem i ten ktoś też będzie dla Ciebie człowiekiem. Proste jak kłębek sznurka w kieszeni! Mnie się ta pani Jola osobiście bardzo podoba. Zasługuje sobie na to żeby o tym mówić, dlatego to nie żaden PR. Tacy my mężczyźni już jesteśmy. Myślę, że teraz po tych komentarzach pani Jola nie da Ci żadnych powodów do narzekań. Wal śmiało. Idzie na lepsze!
  Akurat sam mam kontakt z petentem i wiem jak się zachować tak aby nie zniechęcać człowieka do siebie i do instytucji jakim jest chociażby urząd. Poza tym z natury nie jestem malkontentem. Tak więc pani ze zdjęcia nie miała podstaw aby być niemiła. Zaznaczam, że nie tylko ja byłem tak obsługiwany. Chyba, że przez ostatnie 2 lata coś się zmieniło i faktycznie zmieniła pani nastawienie do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...