Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani zmieniła nastawienie do zycia bo sie rozwiodla i w koncu jest szczesliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI wiek, a tu TAAAAKA WIADOMOŚĆ ROKU - w starostwie można (w końcu) płacić kartą. Prawda jest taka, że kartą na świecie można było już DAAAAWNO temu płacić, tylko trza było chcieć to wprowadzić.... sukces, kurwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i oczom nie wierzę. Co was obchodzi czy pani ze starostwa się rozwiodła czy nie. Byłoby wam przyjemnie, gdyby obce osoby wywlekały w internecie szczegóły waszego życia prywatnego? I po co to głupie docinki o atrakcyjności? Komplementy prawić to trzeba umieć. Zrobili zdjęcie kobiety, a stado samców nie może powstrzymać swego testosteronu na wodzy. Żałosne. Mam tylko nadzieję, że pani Jola tymi bzdurami się nie przejmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłata za użycie terminala 2 zł................ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co ta pani pcha się do zdjęcia? można było zrobić zdjęcie samego terminala i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i oczom nie wierzę. Co was obchodzi czy pani ze starostwa się rozwiodła czy nie. Byłoby wam przyjemnie, gdyby obce osoby wywlekały w internecie szczegóły waszego życia prywatnego? I po co to głupie docinki o atrakcyjności? Komplementy prawić to trzeba umieć. Zrobili zdjęcie kobiety, a stado samców nie może powstrzymać swego testosteronu na wodzy. Żałosne. Mam tylko nadzieję, że pani Jola tymi bzdurami się nie przejmuje.
No, w końcu coś sensownego!!! Większość komentarzy dotyczy Pani ze zdjęcia i jeszcze wywlekanie jej prywatnych spraw, a nie samego artykułu. Żenada, komentujący zajmijcie się sobą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakiego banku kartę ma ta pani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, WK się reformuje, wiele się tam zmieniło, to dobrze. Wszyscy pracownicy WK są super, zresztą czasami tam bywam i nie tylko tam to widzę, że urzędnicy w urzędach są coraz bardziej przyjaźni petentom. Bądźmy mili dla nich to i oni dla nas też tacy będą, ich praca jest bardzo odpowiedzialna i stresująca. Dziękuje Wam za to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem kiedyś obsługiwany przez tą Panią - masakra - opryskliwy i wredny urzędas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co to niby urzędnik odpowiada? To petent wszystko musi wiedzieć. Urzędnikowi to zawracasz tylko d...pę jak przychodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jolu jak się chce być celebrytką to trzeba to brać z wszelkimi "dobrodziejstwami". Chyba, że to Józek bez wyobraźni Panią wystawił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno byłem u tej pani i nie rozumiem takich komentarzy, owszem filigranowa kobieta ale z przodu i z tylu kompletnie nic nie ma. Twarz ma zniszczona, zakryta gruba wartwa fluidu badz tez pudrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może już koniec tematu, bo zbaczamy z kursu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam u tej pani z dzieckiem (niestety musiałam odebrać z przedszkola) mała marudzila a pani do koleżanki obok stwierdziła że już ma dość dzieci i nigdy więcej. . Szkoda tylko że ja musialam to słyszeć. Bywa i miła żeby nie było ale niezbyt często. Niestety :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z tą Panią nigdy nie miałem problemów,jak coś było nie tak to wytłumaczyła i było ok.Nie wiem o co wam chodzi,nie którzy nawet wniosku nie potrafią wypełnić a potem mają pretensje.A tak na marginesie nie każdemu musi się podobać,mnie akurat się podoba i jest bardzo miła.Pozdrawiam Panią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczeństwo ubogie w myślenie..... Artykuł dotyczy terminali płatniczych, a 90% wpisów dotyczy pracownika wydziału komunikacji.... Ludzie!!!! Używajcie trochę swoich szarych komórek bo po tych wpisach widać, że co nie którym na mózgu rdza osiadła ..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nie jest facet? bo łapę ma taką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani sama się o to prosiła. Po co pchała się do zdjęcia, o przepraszam na tzw ściankę? Chciała być gwiazdą celebrytką, to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiedza, że Pani sama się pchała do zdjęcia???   Jak ludziom łatwo oceniać innych ludzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ja zmusili to są na to paragrafy, to mobbing!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...