Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Ludzie chcą przejścia do Biedronki

Utworzony przez nie jestem z Puław, 19 maja 2014 r. o 15:54 Powrót do artykułu
a w jakiej odległości od Biedronki są przejścia bo jestem ciekawy czy naprawdę potrzeba czy komuś nie chce sie przejść parę metrów do istniejących już przejść .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie jedzcie tej chemii z biedry, wiem że jest tanio ale nie za wszelką cenę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na opakowaniach z Biedronki powinien widnieć napis "Wyprodukowano w Zakładach Chemicznych..."  Biedronka truciciele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej zamontować fotoradar, każdy w tym miejscu hamuje ze 110km/h ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w sprawie budowy przejścia dla pieszych"   --- wielka mi "budowa". Wkopać dwa znaki i namalowac pasy.... jak zwykle w Polsce to wielkie halo, milion papierów, pozwoleń i problemów z  tym związanych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w jakiej odległości od Biedronki są przejścia bo jestem ciekawy czy naprawdę potrzeba czy komuś nie chce sie przejść parę metrów do istniejących już przejść .
    ...sprawdziłem w geoportalu. W artykule jest zdjęcie, gdzie widać przechodzącą kobitkę vis a vis biedronki. Przejście jest w stronę z której zrobiono fotkę - jakieś 100m od kobitki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E, tam. Szefo owego stowarszyszenia to działacz pisowskiej młodzoeżówki, kty w ten sposób próbuje łapac  punkty przed jesiennymi wyborami samorządowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie jedzcie tej chemii z biedry, wiem że jest tanio ale nie za wszelką cenę...
Czyżby upadająca konkurencja taką antyreklamę wstawiała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes stowarzyszenia mieszka na przeciwko biedronki i ma przejście dwadzieścia metrów od domy w stronę Kazimierza dolnego i racja jest z młodzieżówki pis służy za pachołka pisowców chociaż mniemam nic do nich wszystko robi na pokaz bo chce się gdzieś wkręcić za wszelką siłę młody głupi wszystkich się nie da oszukać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie prezesie a co ile metrów ma być przejście dla pieszych  co 20,50 ,100,200,500 m bo jak co 20 to jaktu jezdzic samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...