Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Mała obwodnicą pojedziemy w tym roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2019 r. o 08:31 Powrót do artykułu
Jakiej obwodnicy? Przecież ta droga w normalnej postaci skończy się rondem na wysokości ulicy Kowalskiej. W stronę ulicy Romów nie ma miejsca by dociągnąć ją do Kilińskiego i dalej do Włostowickiej. Na budowanym odcinku Kowalskiej będą spowalniacze na tej "obwodnicy". Oczywiście cieszymy się bardzo z każdej nowej drogi ale ta "obwodnica" nie rozwiąże żywotnych problemów mieszkańców tej części Puław. I jeszcze jedna refleksja. Budowana jest od podstaw droga do Skowieszyna, przedłużenie Górnej. Ciekawy jestem kto zaprojektował co 20 metrów studzienki w osi jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej obwodnicy? Przecież ta droga w normalnej postaci skończy się rondem na wysokości ulicy Kowalskiej. W stronę ulicy Romów nie ma miejsca by dociągnąć ją do Kilińskiego i dalej do Włostowickiej. Na budowanym odcinku Kowalskiej będą spowalniacze na tej "obwodnicy".  Oczywiście cieszymy się bardzo z każdej nowej drogi ale ta "obwodnica" nie rozwiąże żywotnych problemów mieszkańców tej części Puław. I jeszcze jedna refleksja. Budowana jest od podstaw droga do Skowieszyna, przedłużenie Górnej. Ciekawy jestem kto zaprojektował co 20 metrów studzienki w osi jezdni.
 Wszystkich problemów nie rozwiąże ale część na pewno ograniczy np korki na skrzyżowaniu Zielonej z Głęboką i Skowieszyńską w weekendy. Ja tam się cieszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla zainteresowanych projekt inwestycji z BIPu Zarządu Dróg Miejskich: ***s://zdmpulawy.bip.lubelskie.pl/index.php?id=171&p1=szczegoly&p2=62314
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej obwodnicy? Przecież ta droga w normalnej postaci skończy się rondem na wysokości ulicy Kowalskiej. W stronę ulicy Romów nie ma miejsca by dociągnąć ją do Kilińskiego i dalej do Włostowickiej. Na budowanym odcinku Kowalskiej będą spowalniacze na tej "obwodnicy".  Oczywiście cieszymy się bardzo z każdej nowej drogi ale ta "obwodnica" nie rozwiąże żywotnych problemów mieszkańców tej części Puław. I jeszcze jedna refleksja. Budowana jest od podstaw droga do Skowieszyna, przedłużenie Górnej. Ciekawy jestem kto zaprojektował co 20 metrów studzienki w osi jezdni.
Wszystkich problemów nie rozwiąże ale część na pewno ograniczy np korki na skrzyżowaniu Zielonej z Głęboką i Skowieszyńską w weekendy. Ja tam się cieszę.
 Weekendowe korki powstają w relacji Kazimierska =>Zielona, Głęboka i dalej w stronę mostu lub stacji kolejowej. W stronę Lublina tędy niewielu jeżdzi. Podobnie z ciężarówkami, ograniczenie tonażu na Wojska Polskiego i Słowackiego sprawia, że ta droga nigdy nie będzie obwodnicą bo tranzyt będzie jechał dalej przez miasteczko holenderskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce ruchu samochodów koło ulicy sosnowej i szalenczych zapędy kierowców i motorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...