Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Masażyści nie wytrzymali tempa. Będą zmiany w przychodni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2019 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Już mało kto pamięta w jaki sposób Medical został sprzedany przez ZA! Wszystko zrobiono po cichu, tylko parę osób zostało głównymi właścicielami, którzy wykupili większościowy pakiet akcji.Pan prezes chyba pije, bierze albo coś pali twierdząc ,że "Za kilka miesięcy rehabilitacja w Medicalu będzie perełką na skalę województwa". Widać jak jedni pracują , a inni kombinują jak na przykład tęższy Pan o błędnym spojrzeniu, który wybranych pacjentów masuje po 40 minut, a tacy jak ja muszą czekać godzinami na 10 minut głaskania po plecach. Te biedne Panie biegające między kabinkami i robiące sto rzeczy na raz. Ewidenty brak pracowników! To standardowy polski wyzysk pracownika! Widać wyraźnie brak zarządzania i decyzyjności! A przykład idzie z góry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie i ta przełożona i ten żałosny kierownik oni są oderwani od pługa wystarczy dać im komputer a leżą i płaczą to się nazywa profesjonalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za caly balagan ktory zrobili ci z zarządu odpowiedza pracownicy a niech się cieszą ze wogóle  pracuja za najniższą krajową 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta skarga to tylko do państwowej inspekcji pracy, sanepidu i nfz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie miarka się przebrała. Ludzie nie wyrabiali na zakrętach to pokazali swoją siłę. Totalny brak organizacji pracy, skracany czas zabiegów, ulubieńcy kierownika całymi godzinami odbijający się na socjalnym kiedy inni pracowali za 2 - 3 osoby. W końcu kiedyś to musiało się wydać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wiadomo kto tyle lat wprowadza tam bałagan, jest jeden główny kierownik , więcej go na mieście widać jak w pracy, ach te prywatki
 na chleb pwenie mu brakuje biedaczysko 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda to prawda jest tam procent ludzi chyba z przypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mało kto pamięta w jaki sposób Medical został sprzedany przez ZA! Wszystko zrobiono po cichu, tylko parę osób zostało głównymi właścicielami, którzy wykupili większościowy pakiet akcji.Pan prezes chyba pije, bierze albo coś pali twierdząc ,że "Za kilka miesięcy rehabilitacja w Medicalu będzie perełką na skalę województwa". Widać jak jedni pracują , a inni kombinują jak na przykład tęższy Pan o błędnym spojrzeniu, który wybranych pacjentów masuje po 40 minut, a tacy jak ja muszą czekać godzinami na 10 minut głaskania po plecach. Te biedne Panie biegające między kabinkami i robiące sto rzeczy na raz. Ewidenty brak pracowników! To standardowy polski wyzysk pracownika! Widać wyraźnie brak zarządzania i decyzyjności! A przykład idzie z góry!
 Widzę syndrom Polaka znającego się na wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mało kto pamięta w jaki sposób Medical został sprzedany przez ZA! Wszystko zrobiono po cichu, tylko parę osób zostało głównymi właścicielami, którzy wykupili większościowy pakiet akcji.Pan prezes chyba pije, bierze albo coś pali twierdząc ,że "Za kilka miesięcy rehabilitacja w Medicalu będzie perełką na skalę województwa". Widać jak jedni pracują , a inni kombinują jak na przykład tęższy Pan o błędnym spojrzeniu, który wybranych pacjentów masuje po 40 minut, a tacy jak ja muszą czekać godzinami na 10 minut głaskania po plecach. Te biedne Panie biegające między kabinkami i robiące sto rzeczy na raz. Ewidenty brak pracowników! To standardowy polski wyzysk pracownika! Widać wyraźnie brak zarządzania i decyzyjności! A przykład idzie z góry!
  a ten pan o błędnym spojzeniu to ten lekko łysiejący pyzaty z wystajacym brzychem bardzo opryskliwy panoszy się jak by byl tam szefem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''PACJENT"a u której to konkurencji przepadały Ci zabiegi?I po co idziesz do konkurencji jak tak dobrze w Medicalu?Dwa zabiegi to jest kilkadziesiąt minut.No i właśnie przez takich jak Ty inni pacjenci mają skracane zabiegi.No bo zawsze można wykrzyczeć,że mi się należą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes i kierownik ma gdzieś pracowników i pacjentów . Zachowanie kierownika podchodzi czasami pod mobbing (strasznie chamskie ) . Pracownik niema nic do gadania ( pacjent też ) , Co do zarobków to szkoda pisać , Prezes nawet o 50 GROSZY potrafi się targować . Nie polecam tego zakładu ani do pracy ani do leczenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem pracownikiem i mogę powiedzieć że jest źle bardzo źle ale i myślę że dużo jest prawdą ale wyzwisk nie słyszałam .jest podział na lepszych i gorszych ale nie słyszałam żeby aż tak kierownik nazwał praciwnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spora część tego dymu napędzana niespełnione życiowo  gwiazdy pracowałem kiedyś w podobnej firmie i uwierzcie ze z zazdrości jeden drugiemu by wbił nóż w plecy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawe trzeba zgłosić do NFZ niech sprawdza jak są wydawane ich pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawe trzeba zgłosić do NFZ niech sprawdza jak są wydawane ich pieniądze.
 1 nie ICH pieniądze tylko ludzi    2 bądź świadom ze po tyłku niedostanie zarząd tylko zwykli pracownicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to miejsce przyjazne dla pracowników...zachowanie prezesa jest na pokaz poprawne,gorzej z kulturą podczas rozmowy w cztery oczy.On sam nie szanuje siebie to jak ma szanować pracowników.To niestety przynosi niefajną atmosferę i ma wpływ na pacjentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to miejsce przyjazne dla pracowników...zachowanie prezesa jest na pokaz poprawne,gorzej z kulturą podczas rozmowy w cztery oczy.On sam nie szanuje siebie to jak ma szanować pracowników.To niestety przynosi niefajną atmosferę i ma wpływ na pacjentów.
 z prezesem to jeszcze mozna dojść do konsensusu  tyle lat jest i jakos to się kręci gorzej z ta reszta traz jak wszyscy zaczeli żądzić jeden mądrzejszy od drugiego a nic ne wiedza o zwykłej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to Masarnia nie Medical jest. Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to miejsce przyjazne dla pracowników...zachowanie prezesa jest na pokaz poprawne,gorzej z kulturą podczas rozmowy w cztery oczy.On sam nie szanuje siebie to jak ma szanować pracowników.To niestety przynosi niefajną atmosferę i ma wpływ na pacjentów.
z prezesem to jeszcze mozna dojść do konsensusu  tyle lat jest i jakos to się kręci gorzej z ta reszta traz jak wszyscy zaczeli żądzić jeden mądrzejszy od drugiego a nic ne wiedza o zwykłej pracy
 Dowiedz się coś na temat prywatyzacji matolku to się dowiesz jak się ludzie potrafią zabezpieczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to miejsce przyjazne dla pracowników...zachowanie prezesa jest na pokaz poprawne,gorzej z kulturą podczas rozmowy w cztery oczy.On sam nie szanuje siebie to jak ma szanować pracowników.To niestety przynosi niefajną atmosferę i ma wpływ na pacjentów.
z prezesem to jeszcze mozna dojść do konsensusu  tyle lat jest i jakos to się kręci gorzej z ta reszta traz jak wszyscy zaczeli żądzić jeden mądrzejszy od drugiego a nic ne wiedza o zwykłej pracy
Dowiedz się coś na temat prywatyzacji matolku to się dowiesz jak się ludzie potrafią zabezpieczyc a co to ma wspolnego ztym jak kierownik rehabilitacji traktuje ludzi jak gorszy sort (wszystkich ludzi nie tyko z rehabilitacji)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...