Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeszcze tylko nauczyć położne trochę kultury i szacunku do rodzących (albo pomyśleć o wymianie kadry na młodszą i przyjaźniej nastawioną do pracy i pacjentek) i w ogóle byłoby cudownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie! Bo czas na tym oddziale stanął 40lat temu i tak do dzisiaj a z personelem to podkreślam niektóre osoby tam pracujące to chyba za karę tam są i odbijają swoją frustrację na pacjentkach ale tak jak piszę nie wszystkie tylko niektóre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dać tą kase na podwyżki dla ludzi w tym szpitalu a nie sciany maluja , remont nikogo nie wyleczy... a jak oddzial bedzie odstraszał pacjentki to dobrze bo w polskich szpitalach jak sie nic nie robi to sie nie generuje straty tylko zysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko nauczyć położne trochę kultury i szacunku do rodzących (albo pomyśleć o wymianie kadry na młodszą i przyjaźniej nastawioną do pracy i pacjentek) i w ogóle byłoby cudownie.
No ja mam inne wrażenie. W tamtym tygodniu leżałam( co prawda chwilę, ale zawsze) na tym oddziale i nie mogę złego słowa powiedzieć o położnych. Bardzo mi pomogły, były miłe. Bez żadnych pretensji czy fochów naprawdę serdecznie pozdrawiam Panie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzę, że Pan dyrektor realizuje program poprzedniej dyrekcji. SŁABO, SŁABO brak swoich pomysłów, źle wróży na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyremontują a potem sprywatyzują? Niezłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile położnych z ginekologii do zwolnienia? żałosne przykrywa się zwolnienia grupowe remontem, który już zaplanowała poprzednia dyrektorka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital jest powiatowy. Nie rozumiem czego miasta daje na niego. Za te pieniądze moglo by zrobić cos dobrego dla mieszkańców. Czy kiedykolwiek powiat wsparł duza sumo miasto Puławy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital jest powiatowy. Nie rozumiem czego miasta daje na niego. Za te pieniądze moglo by zrobić cos dobrego dla mieszkańców. Czy kiedykolwiek powiat wsparł duza sumo miasto Puławy?
Tak, np dorzucając się do obecnie przebudowywanej ul. Norwida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tylko im medale i nagrody przyznać, jacy dobrzy starostowie w Puławach, o już mdleję na samą myśl o ich wielkim sercu
Tak, np dorzucając się do obecnie przebudowywanej ul. Norwida.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tylko im medale i nagrody przyznać, jacy dobrzy starostowie w Puławach, o już mdleję na samą myśl o ich wielkim sercu
Nie dramatyzuj. Gość pyta - to podałem przykład. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dramatyzować to musi dyrektor, wicestarosta jego chrzestny ojciec i rada powiatu, chociaż oni to już chyba w histerię wpadli
Nie dramatyzuj. Gość pyta - to podałem przykład. I tyle.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...