Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Na niebezpiecznym przejściu świateł nie będzie. Zainstalowali "kocie oczka"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2019 r. o 14:34 Powrót do artykułu
Niedługo będzie wprowadzony "przepis leminga". Każdy pieszy będzie miał zawsze rację i pierwszeństwo, wtedy już jakiekolwiek światła nie będą potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego światła uliczne kosztują ' kilkaset tysięcy', przecież to kilka rur metalowych, kilka żarówek i przełącznik czasowy tylko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent Maj powinien zainstalować tam leżącego policjanta i kierowcy przestaną szarżować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można doświetlić dodatkowo ustawionymi kierunkowymi lampami LED. TO DZIAŁA W WIELU MIASTACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pasy są niebezpieczne, ale KIEROWCY SĄ DEBILAMI i pędzą za szybko. Pamiętajcie - kierowca ma obowiązek ZWOLNIĆ jak widzi pasy, bo być może jest am pieszy, który chce przejść. Oraz kierowca na OBOWIĄZEK jeździć przepisową prędkością. jak sie jedzie 50 to nie ma większych problemów z hamowaniem jak się widzi pieszych. Jak się jedzie 70 to potem trzeba wypisywać takie głupoty, że pieszy wtargnął itp. Nie pieszy wtargnął, tylko jechałem za szybko. Tak to działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latarnie są z minionej epoki. Może w końcu wymienić to by jaśniej przy przejściu było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze jedno proste rozwiazanie: zbudowanie kładki góra nad jezdnia. Na cele charytatywne potraficie zbierać więc i na taką inwestycję mozna. Sam z chęcią coś bym dał i myślę że jakby akcja ruszyła w mig zebrałaby się kwotą na takie przejście. To moje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławiak myślę że tunel byłby lepszy wkońcu byłego prezydenta było stać na zamaszyste i niedokonca sensowne wydawanie publicznych pieniędzy na marinę, stadion, halę sportową czy mediatekę, to co tam kładka czy tunel dla obecnego, mylę że gdyby poprzednik wrócił to mielibyśmy szanse na kładkę z ruchomymi schodami. Puławy są do masowo zaorane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławiak myślę że tunel byłby lepszy w końcu byłego prezydenta było stać na zamaszyste i nie dokonca sensowne wydawanie publicznych pieniędzy na marinę, stadion, halę sportową czy mediatekę, to co tam kładka czy tunel dla obecnego, myślę że gdyby poprzednik wrócił to mielibyśmy szanse na kładkę z ruchomymi schodami. Puławy są do finansowo zaorane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtańszym rozwiązaniem jest doświetlenie przejść. Po obu stronach przejścia ustawić dwie latarnie, które bezpośrednio oświetlą pasy. Będzie ono widoczne z daleka. Teraz często się spotyka, że kierowca przejeżdża pod latarnią i wjeżdża w obszar mniej doświetlony gdzie jest przejście dla pieszych a wtedy dodatkowo jego oko musi się dostosować do gorszych warunków postrzegania. Tanie i proste a nie jakieś kocie oczy które będą tylko błyszczeć przy dobrych warunkach drogowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko podziemne przejścia i niech nie gadają że się nie da bo jakoś prywatne firmy dziwnym trafem postawiały sobie na drodze wojewódzkiej światła i zakorkowały dęblińską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pasy są niebezpieczne, ale KIEROWCY SĄ DEBILAMI i pędzą za szybko. Pamiętajcie - kierowca ma obowiązek ZWOLNIĆ jak widzi pasy, bo być może jest am pieszy, który chce przejść. Oraz kierowca na OBOWIĄZEK jeździć przepisową prędkością. jak sie jedzie 50 to nie ma większych problemów z hamowaniem jak się widzi pieszych. Jak się jedzie 70 to potem trzeba wypisywać takie głupoty, że pieszy wtargnął itp. Nie pieszy wtargnął, tylko jechałem za szybko. Tak to działa.
 sam jesteś debilem i nie masz bladego pojecia o jezdzie samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W *** niech sobie wsadzą te kocie oczka. Kasa na inteligentne światła na ul. Centralnej to są co 50 m tam ludzie chodzą jak święte krowy, natomiast oświetlenie przy hali targowej zamiast pomagać to oślepia kierowcę wieczorami i w nocy. Oświetlenie powinno być nad przejściem dla pieszych. Na ul. Piaskowej przy cmentarzu natomiast albobwysepka jak przy hali targowej, albo światła , albo fotoradar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to obecna władza miasta czy poprzednia potrafi tylko budować bezsensowne ilości siłowni na powietrzu z których nikt nie korzysta albo kolejne markety... Tak jak powiedziałem wcześniej przejście góra i sprawa załatwiona. Zbiórka publiczna i na bank kasa będzie bo ludzie są życzliwi i na taki cel napewno dadzą. Tylko kto z władzy słucha głosu społeczeństwa a mieszkańcy mają lepsze pomysły i chęć działania niż pseudo urzędnicy. No ale z plebsem nikt rozmawiał nie będzie bo po co.... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...