Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Najlepiej zarabia się w wodociągach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2016 r. o 17:17 Powrót do artykułu
A woda i ścieki drogie. Juz wiem dlaczego. Dxięki PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga woda, ścieki, śmieci i ciepło. Powód? Dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy prezes PPNT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy władze miasta nie widzą coś Z tym zrobią? Podwyżka wody średnio 30 procent a przeciętnie zarabiamy 10 razy mniej niż prezes. Nasza cierpliwość się kończy - czas na zmianę myślenia albo prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Grobla który to wszystko sankcjonuje i nakręca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że, były komendant policji będzie najlepszy w konkursie na Komendanta Straży Miejskiej w Puławach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym mieście wszystko już wiadomo z góry? Nawet kto wygra konkurs na komendanta staży miejskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwyższa pora na zmiany w mzk takie pobory od 25 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panu prezesowi PPNT z pewnością się poprawi, w 2015 zarobił u innego pracodawcy 76 tys, to teraz ze trzy razy będzie miał, ojczyzna dojna niech żyje nam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag mnie trafia jak czytam takie informacje. Za co płacić tak wielką kasę? Nawet prezydent Grobel nie może pomarzyć o takich dochodach. Spółki miejskie sprzedające bardzo drogo i coraz drożej media lub świadczące usługi dla ludności, do których dopłaca miasto z naszych podatków mają taką kasę? Nie kwestionuję tego, że ci ludzi coś robią, ale ja też robię i prężę się jak mogę, ale nigdy nie uzyskałem nawet połowy rocznego dochodu ot choćby preza wodociągów, który niczym szczególnym nie zasłużył się dla Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacocha tak mało, a tyle kredytu z frankiem bidulka ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Pulawach byly podwyzki za wode i teraz wiadomo kto zgarnia cala pole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto nie doplaca juz do wody stad poszly podwyzki a zarabia sie najlepiej prezesowi i jego swicie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jerst obrzydliwe - niby rządzi PiS a dalej taki Wadas wsadzony na stołek przez kolesi z PO zarabia 220 tys. zł. To samo w wodociągach. Skandal - Co wy radni z PiS macie w Puławach do powiedzenia??? NIC!!! Dalej rządzi Platformiany układ, a wy jak cielęta na to patrzycie. Co na to prezydent? Jak tak można ograbiać społeczeństwo? My - zwykli ludzie się zażynamy, żeby jeden z drugim miał za co pić w Tawernie i po innych knajpach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony na maksa sprawa jest prosta w pisie brakuje rąk do pracy, nie ma tam nikogo kto nadaje się na stanowiska prezesów, oni nawet matur nie mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Wadas - kto by pomyślał. Niektórzy to mają dobrze. Kolega z technikum :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes ZUKu to ma tyle czuje wspólnego z PO co i z PiS. Wkurzają mnie takie teksty wywalić bo awansował za PO. A może zaczniemy rozliczać za efekty pracy? Nie zależnie od poglądów? Chyba, że chodzi o to by wsadzić swoich,  wiadomo,  tylko żeby jak w Janowie Podlaskim się nie skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...