Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy. Nie będzie zabytku. Będzie biblioteka

Utworzony przez Mieszkaniec081984, 2 lipca 2021 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Kiedy ktoś w końcu ktoś ukróci ten proceder. Niech to pożal się boże towarzystwo zastanowi się teraz jakie jeszcze budynki chce uznać za zabytek a nie na etapie rozpoczętych prac. Nie wiem co mówi umowa ale ja by wystąpił na drogę sądową o rekompensatę od towarzystwa za czas przestoju na budowie od lutego do lipca i za bezpodstawne wszczynanie postepowania które jest bezprzedmiotowe. Całe postępowanie trwało 4 miesiące i też pewnie jakieś koszty wygenerowało. Co te ludziska z tego towarzystwa mają z tymi zabytkami to ja nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to stowarzyszenie nie ma słowa, które by mogło je obrazić. To jest niepojęte jak 3 czy tam 5 osób mogło wstrzymać taką inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście, w którym wszyscy mają maszerować w jednym szeregu a wszelkie niezależne myślenie jest tępione przez władze przy aplauzie większości mieszkańców, taka rzecz może być faktycznie niepojęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...