Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Nowa ścieżka połączy dwa fragmenty drogi rowerowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2017 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Dlaczego nie z płyt betonowych tylko ten paskudny januszowy Baum....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fragment ścieżki rowerowej na Wojska Polskiego od Chemika do początku Domu Chemika woła o pomstę do nieba. Wąsko i na dodatek z jednej strony parkujące samochody, które wystają pół metra, z drugiej włażący piesi idący wąskim chodnikiem. Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym się dowiedzieć nazwisko decydenta tych ścieżek rowerowych, jak po raz trzeci zostanę potrącony przez rowerzystę na chodniku to podam go do sądu. Zastanawiam się co robi policja, za co oni biorą pieniądze (o straży miejskiej nie będę mówił - ich po prosu trzeba zlikwidować) dlaczego pozwalają rowerzystom jeździć po chodnikach i terroryzować przechodniów. Skoro jest łamane prawo a policja niech się obudzi !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego baum? Bo jest trwalszy? Estetyczniejszy? Łatwiejszy w przebudowach, których w mieście można się spodziewać. Mowa tu o zwykłym chodniku, nie o staromiejskim ryneczku, czy zamkowym dziedzińcu, granitowe kostki czy betonowanie było by delikatnie mówiąc komiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty się nie martw o straż miejską. już ją Dyktafon chciał likwidować, ale jak się dorwał do koryta to nawet ją rozbudował i pozatrudniał pisowskich strażników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę jechać chodnikiem niż stracić życie na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zostałam potrącona, a właściwie to staranowana przez rowerzystę. Czy policja weżnie się za robotę, wtedy gdy ktoś zginie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak leziesz środkiem chodnika albo pod prąd to się dziwisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy doczekamy się połączenia ścieźki rowerowej nad Wisłą. Jazda 6 -go sierpnia okropność zwłaszcza jadąc z dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścieżka nie będzie łaczyć bo przez ul. Lubelską trzeba rower przeprowadzic lub zjechac na jezdnię więc jak dla mnie kaszana straszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścieżki należy robić na zewnątrz miasta, dla rekreacji, a nie dla robienia z miasta wiochy. Też potrącił mnie młody rowerzysta. Policja w kablówce zapowiedziała akcję, ale na razie to strach iść chodnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to idź ulicą, a nie łazisz scieżką rowerową. Jakoś nie słyszałem o tym, żę rowerzysta zabił pieszego, co innego kierowca samochodu rowerzystę :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej oczekujemy na ciągłość ścieżki nad Wisłą. O co chodzi z odcinkien przyszło Marii i Trzech Koronach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści to plaga ulic i chodników dla pieszych. Uważają że należy im się wszystko. Ulice, ścieżki rowerowe i chodniki dla pieszych. Jadą z taką prędkością chodnikami że pieszy na chodniku musi się pilnować żeby na niego nie wpadł rowerzysta. Ścieżka rowerowa jest po drugiej stronie ulicy ale on jeździ chodnikiem bo tak mu pasuje....a co z pieszymi! Gdzie ich bezpieczeństwo i komfort spacerów z dziećmi! Gdzie są służby porządkowe! Tak dajcie prawo samochodom, rowerom a my piesi kurna powietrzem. ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...