Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Nowy sprzęt na oddziale dla noworodków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2016 r. o 21:12 Powrót do artykułu
Ale mi sensacja. Tego typu zbiórki już były organizowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co za wyczyn, radni i zarząd powinni dostać złote medale za odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chytry plan. Doposażyć, zbankrutować, przejąć za złotówkę. Oby tak się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor i jego promotorzy w zarządzie czyli wicestarosta z członkiem Gorgolem zmierzają do zagłady szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popiołek to od tej wódy nie wie co się dzieje. Chłopie daj sobie spokój z tym urzędem i idź na emeryturę. A jeszcze załatw coś dla Młynek możne. lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mają Młynki do szpitala puławskiego? Hejtujesz to pomyśl pod który artykuł co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że nowy sprzęt będzie, niech służy dzieciaczkom, szkoda że personel ten sam na noworodkach bo należałoby wymienić większość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tam jeszcze rodzi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że rodzi! Np. ja mam porównanie Lublin z Puławami. U nas warunki o wiele lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...