Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Ośrodek szkolenia kierowców w strefie ekonomicznej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2017 r. o 14:37 Powrót do artykułu
Ja bym tam widział tor kartingowy, obok placu manewrowego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze na to ida cenne działki miasta w strefie ekonomicznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka ta cała strefa ekonomiczna. Zamiast powstawać nowe miejsca pracy to powstają place manewrowe. czyli najpewniej nie powstanie ani jedno nowe miejsce pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te specjalne strefy ekonomiczne to jakaś totalna fikcja! Co mają Starachowice do Puław. Jadą jak wszystkie inne na patencie pt. SSE a przez to są tylko uszczuplenia w podatkach i sztuczny zarządca, gdzieś na drugim końcu Polski., który ma z tego jakieś dziwne profity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tajny przetarg? Oooo jakieś novum w tym pisowskim urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doszło już do tego ze cenne tereny inwestycje, przyszłość Puław, przeznacza sie pod place nauki jazdy????? A potem pan Grobel będzie się wymądrzał , że więcej dzieci trzeba w Puławach.Gdzie będą pracować panie prezydencie? Na placach manewrowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to i zaszczyt, że mamy w Puławach ośrodek egzaminowania kierowców, chociaż pewnie podatki z tego tytułu do miejskiej kasy nie wpływają, tylko tam gdzie zarejestrowany jest WORD, a więc do Lublina. Za to często mamy sparaliżowany ruch drogowy, wleczemy się za pięcioma L-kami na różnych rejestracjach przez całe miasto, stoimy na skrzyżowaniach do kolejnej zmiany świateł, zdarzają się też kolizje z samochodami nauki jazdy. Są miejsca w Puławach przeklęte, które szczególnie upodobali sobie instruktorzy i egzaminatorzy, a które lepiej unikać. Może nowy plac manewrowy chociaż trochę poprawi ten stan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po mieście i tak muszą i powinni jeździć młodzi kierowcy i co ma do ruchu w mieście plac manewrowy? Inna sprawa jest to, ze to wstyd żeby miasto taki teren sprzedawało pod plac manewrowy. Gdzie tu logika gdzie sens? Gdzie i jakie miejsca pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw kilka lat temu była nawalanka na władze miasta, że nie potrafią załatwić, żeby w Puławach był ośrodek egzaminacyjny, a teraz jak się udało to jest nawalanka, że władze działają przeciwko mieszkańcom i ściągnęły WORD do Puław... Ludzie ogarnijcie się, albo lećcie na księżyc, bo już rzygać się chce od tego ciągłego marudzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenne tereny inwestycyjne w strefie ekonomicznej powstały dla ośrodków jazdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech będzie ośrodek, ale nie w strefie ekonomicznej, na cennych terenach inwestycyjnych, w pełni uzbrojonych, które powinny generować duże ilości innowacyjnych miejsc pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile na tym 1 hektarze powstanie nowych miejsc pracy? Pewnie niewiele albo żadne. Przeniesie się do Parku jedna z Puławskich która i tak już miała swój plac w Puławach. wielki mi rozwój wielkiej Strefy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do tego marudy co napisał wczoraj o 22.07 "Może to i zaszczyt, że mamy w Puławach ośrodek egzaminowania kierowców, chociaż pewnie podatki z tego tytułu do miejskiej kasy nie wpływają, tylko tam gdzie zarejestrowany jest WORD, a więc do Lublina. Za to często mamy sparaliżowany ruch drogowy, wleczemy się za pięcioma L-kami na różnych rejestracjach przez całe miasto, stoimy na skrzyżowaniach do kolejnej zmiany świateł, zdarzają się też kolizje z samochodami nauki jazdy. Są miejsca w Puławach przeklęte, które szczególnie upodobali sobie instruktorzy i egzaminatorzy, a które lepiej unikać". Odnośnie sprzedaży działki na komunalnej się nie wypowiadam, bo nie znam szczegółów, a redaktory to najczęściej piszą bzdury, żeby było sensacyjnie, więc na tych medialnych doniesieniach się nie opieram kiedy mam zamiar coś oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem ze strefą jest taki, że od dawna nikt nie chce tam inwestować bo TEREN JEST NIEUZBROJONY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.