Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy pamiętają o Niezłomnych, znicze i portrety bohaterów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2019 r. o 22:45 Powrót do artykułu
Cześć i chwała Bohaterom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobla nigdy nie bylo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusze walczyli po drugiej stonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1953 roku w UB oficjalnie zatrudniano 33 200 oficerów, byli obecni w każdej gminie. Jeden oficer UB na każde 800 osób. Dla zobrazowania obecnie - 1 ubek na 2 bloki 10-pietrowe w mieście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednym ze zdjęć jest pani magister Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS Puławy oraz pan Marek Chrzanowski z PiS dyrektor SP nr 3 którego PiS chce wsadzić na stołek Dyrektora I LO im księcia Adama Jerzego Czartoryskiego. Ciekawe na jakim etapie jest śledztwo Prokuratury Rejonowej w Puławach w sprawie PLAGIATU pracy magisterskiej pani Małgorzaty Górskiej Lenartowicz z PiS Puławy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szulowski który tak zajadle zwalcza działalność patriotyczną w Puławach jak zwykle cynicznie promuje się z okazji święta Żołnierzy Wyklętych. Ohydne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje z PiS w tym towarzysz Szulowski w dniu 11 listopada 2018 chcieli ukraść i zawłaszczyć Marsz Niepodległości organizowany od wielu lat przez patriotów ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. PiS to OSZUŚCI i ZŁODZIEJE! Teraz złodzieje z PiS chcą ukraść i zawalczyć całą tradycję niepodległościową. Niech złodzieje z PiS wyrażają swój patriotyzm płacąc uczciwe stawki rynkowe za wynajm sal wykladowych na swoje spotkania polityczne. Niech złodzieje z PiS nie wykorzystują świątyń do nachalnej promocji i agotacji politycznej. Niech Szulowski opublikuje w Internecie wreszcie wszelkie faktury za cały okres za wynajm sal wykładowych na spotkania polityczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednym ze zdjęć jest Wojciech Kostecki. Kostecki wyłudza pieniądze na rzekomą działalność patriotyczną której oczywiście nie prowadzi. To oszust. Kostecki do spółki z Ochem zajadle zwalcza działalność patriotyczną prowadzoną przez Klub Historyczny Grota w Puławach. A teraz Kostecki nachalnie wykorzystuje święto Żołnierzy Wyklętych do nachalnej autopromocji! Obrzydliwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusze walczyli po drugiej stonie.
 Nie tylko Janusze. Wszyscy ludzie PZPR. Lenartowicz, Kryże, Piotrowicz i wielu innych byłych działaczy PZPR którzy są obecnie w PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto na uroczystościach związanych z Żołnierzami Wyklętymi trzymał sztandar AK? Zazwyczaj towarzysz Jerzy Lenartowicz z PZPR a obecnie PiS dzielnie dzierży sztandar AK! A jak było w tym roku? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech działacze PiS napiszą co w swoim życiu zrobili dla upamietnie Żołnierzy Wyklętych oraz tradycji niepodległościowej. Teraz wszyscy działacze PiS to najlepsi polscy patrioci. Ale niech napiszą co zrobili wcześniej. Niech napisze Szulowski, Lenartowicz, Krygier, Smaga, Chrzanowski, Och, Jarnicki, Kostecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Kostecki wymusił na Dyrektorze Szpulek panu Marku Matyjance zakończenie w Szpulkach cyklu wykładów patriotycznych Klubu Historycznego Grota w Puławach. Kostecki wyłudza pieniądze na rzekomą działalność patriotyczną której oczywiście nie prowadzi! Kostecki przywłaszcza sobie wyłudze pieniądze. Kostecki to oszust. A teraz nachalnie Kostecki wykorzystuje święto Żołnierzy Wyklętych do nachalnej autopromocji. Obrzydliwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pan Krzysztof Szulowski który nachalnie wykorzystuje święto Żołnierzy Wyklętych oraz świątynię do nachalnej autopromocji aby okazał wreszcie wszelkie faktury za wynajm sal wykładowych na spotkania polityczne PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pani Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS Puławy która cynicznie wykorzystuje święto Żołnierzy Wyklętych do ustosunkowanie się do publicznie stawianych zarzutów o plagiat pracy magisterskiej! To ohydne aby osoba która dokonała PLAGIATU swojej pracy magisterskiej wykorzystywała święto Żołnierzy Wyklętych na nachalnej autopromocji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na swojej stronie Facebook pan Krzysztof Szulowski z PiS Puławy zamieścił relację z Marszu Niepodległości organizowanego rzekomych przez PiS, Andrzeja Dudę i Gazetę Polską Tomasza Sakiewicza. To oszust! Jednocześnie sytematycznie kasował wszelkie komentarze informujące o tym, że jedynym organizatorem Marszu Niepodległości było Stowarzyszenie Marsz Niepodległości a nie Prezydent Andrzej Duda ani Gazeta Polska. Pan Krzysztof Szulowski teraz nachalnie wykorzystuje święto Żołnierzy Wyklętych do nachalnej politycznej autopromocji! Za chwilę pan Krzysztof Szulowski poda, że organizatorom święta Żołnierzy Wyklętych był PiS oraz sam Szulowski! To ohydne! Obrzydliwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pani Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS która dokonała PLAGIATU swojej pracy magisterskiej nie wykorzystuje święta Żołnierzy Wyklętych do nachalnej politycznej autopromocji. Niech nie pcha się do kościoła ponieważ rozbiła małżeństwo uświęcone sakramentami świętym. Sama pochodzi z rodziny PZPR- owskiej. Jej Ojciec był działaczem PZPR. Jej konkuben a obecnie mąż też był PZPR- owcem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu a ty taki krystaliczny jesteś? bo na pewno nie anonimowy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historię należy badać, a nie ją mitologizować. To była tragedia, Polak strzelał do Polaka! To jest 50.000 do 5.000 ofiar z obu stron tej tragedii. Nigdy wiecej! Młodzieży nie należy oszukiwać i wykorzystywać do walki politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu a ty taki krystaliczny jesteś? bo na pewno nie anonimowy
 Do kogo Mój Drogi Przyjacielu kierujesz swoje pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu a ty taki krystaliczny jesteś? bo na pewno nie anonimowy
Do kogo Mój Drogi Przyjacielu kierujesz swoje pytanie?
 Jeżeli do mnie to uprzejmie informuję, że nigdy nawet przez 1 sekundę nie należałem do PZPR ani żadnej innej komunistycznej lub agenturalnej organizacji. A nie tak jak towarzysz Jerzy Lenartowicz z PZPR. Pracę magisterską napisałem samodzielnie. Nie robiłem PLAGIATU tak jak pani Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS Puławy która dokonała PLAGIATU swojej pracy magisterskiej! Za salę wykładową zawsze zapłaciłem ceny rynkowe nie tak jak Szulowski i te świnie z PiS Puławy. Nidy nie wyludzałem pieniędzy na działalność patriotyczną nie tak jak ten KARIEROWICZ Wojciech Kostecki który wyłudza pieniądze na rzekomą działalność patriotyczną której oczywiście nie prowadzi! Klub Historyczny Grota w Puławach finansowałem a nie podszywałem się jak ten KARIEROWICZ Marek Chrzanowski który pod Klub Historyczny Grota w Puławach się podszywa a na Klub nigdy nie dał nawet 1 złotówki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...