Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy pamiętają o Niezłomnych, znicze i portrety bohaterów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2019 r. o 22:45 Powrót do artykułu
Gościu a ty taki krystaliczny jesteś? bo na pewno nie anonimowy
Do kogo Mój Drogi Przyjacielu kierujesz swoje pytanie?
 No i nie podszywałem się pod Marsz Niepodległości tak jak te świnie z PiS tylko uczestniczyłem w Marszu Niepodległości wielokrotnie. A świnie z PiS i Gazety Polskiej pragnęły ukraść Marsz Niepodległości prawdziwym organizatorom. Dobrze byłoby aby świnie z PiS i Gazety Polskiej zorganizowały swój marsz i nigdy wiecej nie podszywali się pod prawdziwy Marsz Niepodległości którego jedynym organizatorom jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości a nie Duda, PiS oraz Gazeta Polska. Krzysztof Szulowski podszywał się nachalnie pod Marsz Niepodległości i na swojej stronie Facebook podawał nie prawdziwe informmacje na temat Marszu Niepodległości. Niech Szulowski poda wreszcie na swojej stronie Facebook prawdziwe informacje na temat Marszu Niepodległości a nie uporczywie kasuje wszelkie komentarze podające prawdę. Szuliwski zachowuje się tak jak każdy PiS- wski oszust. Niech Szulowski poda wreszcie na stronie internetowej PiS oraz na swojej stronie Facebook skany wszystkich faktur za wynajm sal wykładowych na spotkania polityczne PiS w Puławach. Ja twierdzę, że świnie z PiS traktują Polskę podobnie jak świnie z PZPR i nigdy za nic nie płacą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu a ty taki krystaliczny jesteś? bo na pewno nie anonimowy
 Postaw mi Mój Drogi Przyjacielu jeden merytoryczny zarzut!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEŚĆ I CHWAŁA PATRIOTOM . WIECZNA HAŃBA BOLSZEWICKIM PACHOŁKOM I ICH POTOMKOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu a ty taki krystaliczny jesteś? bo na pewno nie anonimowy
Postaw mi Mój Drogi Przyjacielu jeden merytoryczny zarzut!
 Nie nazywaj mnie swoim przyjacielem. To po pierwsze. Po drugie "uderzyć w stół ..". Po trzecie od stawiania zarzutów to prokurator a akt oskarżenia napisałeś sobie chyba sam. Dziwi mni tylko jedno, dlaczego tych swoich wypociny nie podpiszesz swoim imieniem i nazwiskiem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrajca strzelał do Polaka, dzierżąc czerwoną flage, która zastępowała im Boga. W ten sposób latwiej było im zasnąć wieczorem po znojnym dniu mordów i kradzieży. Trudno sobie uzmysłowić, że ma się w rodzinie kanalie, więc trzeba oczerniać wszyskich - łatwiej zasnąć, przecież wszyscy są zdrajcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu a ty taki krystaliczny jesteś? bo na pewno nie anonimowy
Postaw mi Mój Drogi Przyjacielu jeden merytoryczny zarzut!
Nie nazywaj mnie swoim przyjacielem. To po pierwsze. Po drugie "uderzyć w stół ..". Po trzecie od stawiania zarzutów to prokurator a akt oskarżenia napisałeś sobie chyba sam. Dziwi mni tylko jedno, dlaczego tych swoich wypociny nie podpiszesz swoim imieniem i nazwiskiem
  Admin wprowadził bana na jego imię i nazwisko. Kto napisze jest banowany. Inna sprawa że zarzutami osoby.... hmmm..... niezupełnie ogarniętej nikt się nie przejmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny region, podziękował wyzwolicielom: zburzyli pomnik żołnierzy którzy wyzwolili Puławy a teraz postawią pomnik "Orlika"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu a ty taki krystaliczny jesteś? bo na pewno nie anonimowy
Postaw mi Mój Drogi Przyjacielu jeden merytoryczny zarzut!
Nie nazywaj mnie swoim przyjacielem. To po pierwsze. Po drugie "uderzyć w stół ..". Po trzecie od stawiania zarzutów to prokurator a akt oskarżenia napisałeś sobie chyba sam. Dziwi mni tylko jedno, dlaczego tych swoich wypociny nie podpiszesz swoim imieniem i nazwiskiem
Admin wprowadził bana na jego imię i nazwisko. Kto napisze jest banowany. Inna sprawa że zarzutami osoby.... hmmm..... niezupełnie ogarniętej nikt się nie przejmuje.
 Pozdrawiam serdecznie Ciebie Mój Drogi Przyjacielu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis ukradł szoł narodowcom i ukradnie im glosy w wyborach . Połowa pisowych przeszla z platformy i tam powróci przy pierwszej okazji a ruskie wojska wyprowadził z Polski Pan Prezydent Lech Wałęsa. Honorowy obywatel Puław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smaga przyszla w połowie mszy, a śmich i matras dołączyli przy krzyżu, aby mogli polansować się prawdziwi patrioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smaga przyszla w połowie mszy, a śmich i matras dołączyli przy krzyżu, aby mogli polansować się prawdziwi patrioci.
 A Maj był na mszy? Przystąpił do komunii św.? Tak pytam tylko, bo dla kolaicjata to ważne kwestie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robił Nasz Bohater Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS? Dzierżył sztandar AK czy flagę biało-czerwoną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna wiać na mieście, w górach Halny, pogoda dla wariatów jak nic. Nie dziwię się że Cezary K. budzi się jak misio ze snu. Mam nadzieję, że gawra w Abramowicach naszykowana. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna wiać na mieście, w górach Halny, pogoda dla wariatów jak nic. Nie dziwię się że Cezary K. budzi się jak misio ze snu. Mam nadzieję, że gawra w Abramowicach naszykowana.
 Pozdrawiam serdecznie Ciebie Mój Drogi Przyjacielu Pradera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS na Prezydenta Miasta Puławy to Nasz Bohater który 18 lat w niustraszony sposób niszczył PZPR od środka na polecenie Komendy Głównej AK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS na Prezydenta Miasta Puławy! Jestem po prostu Najlepszy! To Nasz Bohater!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezary K. na Prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezary K. na Prezydenta.
 Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS na Prezydenta Miasta Puławy! Cezary K. kompletnie się nie nadaje bo był tylko w KPN a Jurek Lenartowicz był w 20 partiach politycznych od PZPR aż po PiS! Ma więc ogromne doświadczenie polityczne! Paweł Maj mógłby być Jego masażystą i asystentem od parzenia kawy oraz noszenia teczki. Tylko Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS na Prezydenta Miasta Puławy! Jest po prostu Najlepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Jurek Lenartowicz z PZPR-PiS nadaje się na Prezydenta Miasta Puławy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...