Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Powiatowy geolog potrzebny od zaraz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2019 r. o 11:42 Powrót do artykułu
i ma to wszystko robić za 1125 zl brutto :D życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i tyle oczekują a "guzik" proponują. I ja życzę powodzenia ... no chyba że ktoś zdesperowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to cenne kopaliny sa w powiecie pulawskim? Rownie dobrze moga zatrudnic powiatowego astronoma a jeswzcze lepiej astrologa,l ktory to bedzie politykom przepowiadal wylacznie swietlana przyszlosc;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś pisiaczek się znajdzie nie martwcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
geograf  czy inz ochrony srodowiska po agh też się nada  ale nie za tyle !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, jest robota dla politologa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być masażysta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś pisiaczek się znajdzie nie martwcie się.
 Jeśli geodeta był prezesem elektrowni jądrowej a chemik ministrem skarbu państwa (bo byli z PO) więc nie widzę problemu żeby ktoś z PiS jeśli jest geodetą z wykształcenia został geodetą powiatowym, jeśli będzie mu odpowiadała oferta płacowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Geologiem I musze powiedziec ze za 1125 zl niech mnie w (_x_) pocaluja tyle to zarabiam dziennie na platformie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minęło już trochę dni - i jak? Zgłosiła się chociażby jedna osoba??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...