Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Przedłużmy ścieżkę pieszo-rowerową do Azotów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 września 2017 r. o 17:32 Powrót do artykułu
Każdy z rządzących ma gdzieś tą ścieżkę. Miasto ogląda sie na Zakłady, Zakłady na miasto. Dobrze ze w końcu ktoś wziął sie za ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł!!! moze w końcu uda sie cos z tym zrobić tu chodzi tez a moze przede wszystkim o bezpieczeństwo rowerzystów a wiem co pisze bo ostatnio nie dojechałem do Azotów bo potrącił mnie samochód na ulicy Dęblińskiej. Druga sprawa to most a moze raczej kładka rowerowa na rzece Bystrej w Bochotnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że Pan Radny Maj znalazł finansowanie tej potrzebnej inwestycji. Jako Radny zna budżet miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Bystrej w Bochotnicy kładki nie bedzie bo burmistrz Kazika obawia się, że mu turyści spieprza z rynku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mam nadzieję że Pan Radny Maj znalazł finansowanie tej potrzebnej inwestycji. Jako Radny zna budżet miasta.
   Tak znalazł. Skończyć z wycieczkami za granice radnych oraz Grobla i dworu za nasze pieniądze, ich kajakach po Francji za nasze pieniądze, dietach na te zagraniczne wycieczki. Wtedy fundusze na rzeczy nam a nie im potrzebne znajdą się natychmiast. Zapewne takie przekierowanie naszych pieniędzy bardzo zaboli piszącego ten komentarz zazdrośnika i pieniacza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się martwić o budżet miasta na następne lata, będą tylko dwie pozycje, a nie trzy: remont domu chemika, budowa hali, wynagrodzenia urzędu. Bo budują? Coś nic nie słychać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni się martwią o swoje wyjazdy za granice i kasę na ogniska i inne balangi a na ścieżkę rowerowa żałują .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa z przedłużeniem tej ścieżki jak najbardziej słuszna, bo bez sensu jest, że ścieżka piękna i ładna - ale do obwodnicy, a dalej co? Turlać się po piachu? Bez sensu. To jak robić autostradę w pole, a dalej to po kocich łbach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wogóle to bez sensu jest ta ścieżka wzdłuż Al. 1000-lecia P.P. .... Rowerzysta najpierw na rondzie przy ul. Żyrzyńskiej musi przekraczac jezdnię, a potem znowu przy węźle Azoty. Nie można tej ścieżki zrobić od strony torów by uniknąć upierdliwego dwukrotnego przekraczania Al. 1000-lecia P.P.????? Nie dość, że człowiek nastoi się 2 x aż cię ktoś łaskawie przepuści, to stwarza się tylko 2 x zagrożenie kolizji z autem. Bez pomyślunku to jest zrobione......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł z przeniesieniem scieszki .A w zasadzie można wybudować nową .Kiedyś był tam chodnik lecz nikt z niego nie korzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobny problem ze ścieżką rowerową nad Wi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...