Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Przedszkola do remontu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 11:15 Powrót do artykułu
Remont przedszkoli,zgadza się też potrzebny,a czy przychodnia przy ul.Kilińskiego we Włostowicach odeszła w zapomnienie.Przypomne,że z pieniędzy BO miałabyć wykonana nowa elewacja zewnętrzna,remont schodów wraz z podjazdem dla osób niepełnosprawnych.Faktem jest,że w środku zaszły zmiany,a co dalej?,czyżby pieniądze zostały przeznaczone na inne potrzeby?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodnia dostała pieniądze z BO lub inaczej wygrała po raz kolejny BO na osiedlu Włostowice. Przedszkole otrzymało 2 miejsce a co za tym idzie jest przegranym BO. Wiec my rodzice zrobiliśmy swoje dla dobra naszych dzieci i bez BO został wyremontowany plac, a teraz idziemy za ciosem i będzie remontowany budynek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czynie jednym z pomysłów władz miasta i pani Wójcik była likwidacja tego właśnie przedszkola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle nie tak jak plac zabaw. Nie wiem czy to dla dzieci ze żłobka Bona pewno nie dla trzylatka i wyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy plac zabaw beznadziejny. Pięciolatki (nie mówiąc już o sześciolatkach) nie mają tam co robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się zastanawiam kto projektował plac zabaw.Pewnie nie wiedział jaki roczniki są w przedszkolach.To plac dla dwulatków. Nawet literki interesują już trzylatka a dla sześciolatka co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac do zabaw dla Liliputów. Mam nadzieję. że dla 5- co i 6- co latków przybędą jakieś urządzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie również za***ył nowy plac zabaw w przedszkolu. dla sprawnych inaczej czy dla dzieci w wieku żłobka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...