Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Radni nie będą się spotykać. Miejskie komisje i powiatowa sesja - odwołane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2020 r. o 11:33 Powrót do artykułu
Przecież wczoraj na fb Bożena Krygier o pytanie czy w obliczu akademii chce organizować sesje aby dieta nie przepadła, przewodnicząca Krygier odpowiada ze jeśli radni się opowiedzą to sesja sie odbedzie. Rece opadaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizowanie sesji w czasie pandemii? Szaleństwem by było gdyby diety za sesje były ważniejsze od bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lat już PiS rządzi. Jak zaczęła się afera z przemianowaniem szpitala na zakaźny, Maj protestował został za to skrytykowany. Ale jakoś nie słyszałam żeby ktoś z lokalnego pisu decyzję wojewody skrytykował albo bardzo niemądra wypowiedz Pana Gorgola. Gorgol, Smaga, Krygier, Rzepkowski, Jarząbkowa, Szulowski to kółku wzajemnej adoracji. Jedna odważna Krynicka powiedziała co się dzieje ze szpitalem w Łomży to Kaczyński ja zaraz zawiesił. I tak samo było by z ludźmi z pulawskiego pis. Siedzą cicho bo wiedzą że może spotkać ich ten sam los co krynicka. Smutne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na FB syn posła Szulowskiego zatrudniony w szpitalu... Sugeruje mieszkańce Puław że jej nazwisko jest niemiecki brzmiące więc ma pewna mentalność. I to tylko dkatego że ośmieliła się nie zgodzic z przekształcenim szpitala w zakaźny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rajcy dajcie sobie spokój z jakimiś głupimi, nic nie przynoszącymi nasiadówkami. Po co się narażać. W urzędach panuje wszawica i świerzb. Wykryto już 2 (dwa) przypadki. Jedna kobieta i jeden mężczyzna. Zamknijcie biura i jedźcie jak najdalej z Puław. W mieście zostaną ratownicy i pielęgniarki, oni zaprowadzą porządek. Jak będzie po wszystkim - powiadomią was. Bóg z Wami, krzyż na drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi pani przewodniczącej Bożeny Krygier w mediach społecznościowych mówią same za siebie. Poziom pozostanie bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli tytul jak i tresc artykulu jest mylaca. BOZENA KRYGIER naciska, aby sesja sie odbyla. Calosc decyzji chce zgonic na radnych. Najwqzniejsze, ze w kieszeni musi sie zgodzic. Zachowanie Krygierowej jest ponizej krytyki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na FB syn posła Szulowskiego zatrudniony w szpitalu... Sugeruje mieszkańce Puław że jej nazwisko jest niemiecki brzmiące więc ma pewna mentalność. I to tylko dkatego że ośmieliła się nie zgodzic z przekształcenim szpitala w zakaźny
 W 2018 ukonczyl studia. Jest wybitnym ekonomista i jednym z najlepszych specjalistow w szpitalu. Taa.... Pan syn ma ambicje zostac zasepca dyrektora ds. Ekonomicznych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na FB syn posła Szulowskiego zatrudniony w szpitalu... Sugeruje mieszkańce Puław że jej nazwisko jest niemiecki brzmiące więc ma pewna mentalność. I to tylko dkatego że ośmieliła się nie zgodzic z przekształcenim szpitala w zakaźny
 Taaaa synuś Szulowskiego wyzywa od czerwonych i komuchów na FB. Ładnie go tatuś wychował . A propos - gdzie się szanowny poseł Szulowski podział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak dawno jak 5 dni temu Maj chciał zwoływać sesję nadzwyczajną A teraz wnioskuje o odwołanie wszystkiego - to jest dopiero hipokryzja i populizm!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Maj, jego radni i cała jego elita to zorganizowaną grupa hejterska. Tyle szamba co już wylali na tym forum, to tylko w Gazecie Wyborczej jeszcze. Mam nadzieję, że Pulawiacy drugi raz nie dadzą się nabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Maj, jego radni i cała jego elita to zorganizowaną grupa hejterska.  Tyle szamba co już wylali na tym forum, to tylko w Gazecie Wyborczej jeszcze. Mam nadzieję, że Pulawiacy drugi raz nie dadzą się nabrać.
Bozeno. Anonimowowo latwiej pisac, bo jak sie podpiszesz, to kazdy widzi, ze rozumu to brak. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krygier to tylko nauczycielka klas 1-3. Co po niej mozna sie spodziewac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Maj to tylko masażysta, który został prezydentem. Jego wice Marzanna bez matury. Jakby dalej po wyliczać, to byłoby jeszcze śmieszniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Maj, jego radni i cała jego elita to zorganizowaną grupa hejterska.  Tyle szamba co już wylali na tym forum, to tylko w Gazecie Wyborczej jeszcze. Mam nadzieję, że Pulawiacy drugi raz nie dadzą się nabrać.
Pani Bożeno, gdzie Pani była jak zapadała decyzja w sprawie puławskiego szpitala? Do krytyki to jest Pani pierwsza, ale do działania to już niekoniecznie. Jestem ciekaw czy włączyła się Pani w wolontariat, czy raczej siedzi w domowych pieleszach i używa sobie po osobach, którym mieszkańcy nie są obojętni. Jakos swojego Kolegi Gorgola Pani nie skrytykowała, ale po Prezydencie to Pani jedzie, że aż mi wstyd. Przykre to. Lans to nie wszystko liczy się działanie w sytuacjach kryzysowych, a u Pani jak widać, jedyne działanie to FB. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Maj, jego radni i cała jego elita to zorganizowaną grupa hejterska.  Tyle szamba co już wylali na tym forum, to tylko w Gazecie Wyborczej jeszcze. Mam nadzieję, że Pulawiacy drugi raz nie dadzą się nabrać.
A ja mam nadzieję, że ta cała sytuacja otworzy ludziom oczy i zobaczą jakie podejście do Nich mają czlonkowie z puławskiego PiS - u. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy Pulaw zobaczyli kto stanal w ich obronie. Wy byscie chcieli aby obecny prezydent byl tylko jedna kadencje. Ale to mieszkancy zdecyduja p Bozeno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Maj, jego radni i cała jego elita to zorganizowaną grupa hejterska.  Tyle szamba co już wylali na tym forum, to tylko w Gazecie Wyborczej jeszcze. Mam nadzieję, że Pulawiacy drugi raz nie dadzą się nabrać.
 Nikt się nie da nabrać na stary beton , który blokuje Maja. PiS współpracje z PO w Puławach. Jak widac wyższe dobro to koryto,a Czeżyk to do śmierci będzie tam zasiadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne, nie będzie diet i nasze puławskie golasy zbankrutują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory zadłużają miasto. Chcieli umożyć podatki marketom, które mają żniwo. Później powiedzą, to Maj i wyznaczą komisarza. Brudna polityka zadłużania Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...