Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Radni nie chcą się zająć grzęzawiskiem na Skwerze Niepodległości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 stycznia 2017 r. o 11:33 Powrót do artykułu
Radni PiS ciągle powtarzają jak wiele od nich zależy. Często sugerują, że Paweł nie może nic zrobić więc jego starania sa "gra pod publikę". Drodzy (sic) Radni, na czele z Bożeną Krygier i gwiazdą PiS Arturem "Dyktafonem" Kwapińskim - mieliście okazję zrobić coś sensownego. Czy brak poparcia dla pomysłu Pawła wynikał z rzeczowych przesłanek czy był spowodowany jedynie tym, że zwyczajnie Pawła nie lubicie, a może...obawiacie się, a może to zwykła ZAZDROŚĆ i ZAWIŚĆ? Przychodzi mi do głowy jeszcze jedna przyczyna ;) Gdyby pomysł Pawła zrealizować, okazałoby się że ten jednak coś może i nie byłoby podstaw do wypisywania głupot na Dzienniku Wschodnim ;) Czy nie jest tak drodzy Radni PiS? O innych radnych nie wspominam bo to plankton ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że orszak nie przechodził przez to cudo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest ten Radny Maj. Dla mnie dużo krzyczy mało robi. Szuka tylko Poklasków bo głośniej mówi, Dla mnie dla Puław nic nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy szczekają karawana jedzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego inni głośno nic nie mówią? Czego się boja? Oczerniania i spraw sądowych? Zamiast robić coś dla mieszkańców wola szukać poklasku prowadząc wigilie miejskie, latać na czele orszaku trzech króli albo wcielać się w rolą zakonników i świętych? Tematu nagrywaniu ludzi dyktafonami i donoszeniu na nich nie będę rozwijał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze ze właśnie widać jak coś może zrobić. Jak wszystko co zaproponuje jest od razu kastrowane na wstępie przez bandę szczególnie 'zasłużonych' co tak dużo 'zrobili' dla Puław. Co widać na przykładzie tego błota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kim jest ten Radny Maj. Dla mnie dużo krzyczy mało robi. Szuka tylko Poklasków bo głośniej mówi, Dla mnie dla Puław nic nie zrobił. " POPIERAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrobił i nic nie zrobi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamiętajmy: jeden radny swoim jednym głosem nie przegłosuje uchwały. W puławskiej radzie miasta pis ma 15 na 21 radnych i to oni uchwalają lokalne prawo i rządzą w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy że zajmuje się takimi sprawami jak ta. Widzę przynajmniej co się dzieje. I mam pytanie co zrobili inni radni oprócz lansu na wigiliach i nagtywaniu ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada to działanie grupowe. Czy radny Maj nie uczestniczy w głosowaniach, pracach sesji? Nie zgłasza inicjatyw jak ta? Tylko ze je udcinają na wstępie a potem tu piszą że Maj nic nie zrobił. żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobił radny zwany dyktafonem? Albo inni radni bo nie wiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj przynajmniej jako jedyny nie popierał programu integracji romskiej polegających np na remoncie romom mieszkań. Był skuteczny, poparli go ludzie i patologie tę wycofano. To się liczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promocja miasta...typu krówki i długopisy z napisem puławy. ...ciekawe ile przeplatają za taki długopis. może zaczną promować puławy naszym skwerek niepodległości po deszczu albo jak będą roztopy. tyle kasy psu w ***..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ci radni nie będą tacy do przodu bo im tyłu zabraknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...