Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Rusza budowa nowego osiedla [zdjęcia, wizualizacje]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2017 r. o 07:37 Powrót do artykułu
a standard wykonania jak słoneczne piaski I?? sumienie trzeba nie miec budując takie bloki i sprzedawac ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie te wizualizacje wy polejwody....???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawa, że na to osiedle zostaną przesiedleni mieszkańcy ulicy Romskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie wizualizacja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie zatrudnili tam Pata i Mata. Mieszkałem kiedyś w "nowym" bloku. Szkoda, że "nowe" wydawało się "dobre". Po pół roku okazało się, że zza ściany słychać zwykłą rozmowę, a na klatce ściany robią się mokre po deszczu. Nowoczesne oszczędnościowe budownictwo jednym słowem.... Teraz w życiu bym w nowe nie wchodził, ale w stare i sprawdzone w boju na przestrzeni lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się, że w Puławach powstają nowe bloki. Miasto z roku na rok wymiera. BArdziej się opłaca postawić dom pod miastem. Razem z działką drożej ale opłaca się niematerialnie, nie masz bydła za scianą, możesz wyjść na podwórko a nie żyć w klatce 36 metrów kwadratowych! No i ta cena za metr - z kosmosu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingrad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dziwię się, że w Puławach powstają nowe bloki. Miasto z roku na rok wymiera. BArdziej się opłaca postawić dom pod miastem. Razem z działką drożej ale opłaca się niematerialnie, nie masz bydła za scianą, możesz wyjść na podwórko a nie żyć w klatce 36 metrów kwadratowych! No i ta cena za metr - z kosmosu!
Dlaczego się dziwisz. Jest popyt jest podaż. Miejsce jest atrakcyjne, w perspektywie powstaną tu bardzo ładne osiedla. Nie każdego stać na dom pod miastem. Zapytaj tych co muszą 10x dziennie dowozić dzieci do szkoły, na trening, do szkoły muzycznej itp czy im lekko. Coś za coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa Lemnigrandia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesne to te bloki nie są, pewnie Marka projektowała a'la PRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Morawiecki przekształci je w mieszkanie+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiedle bardzo nowoczesne aż trudno uwierzyć w taki skok cywilizacyjny od czasu PRL- włodarze mogą być dumni że tak pięknie im miasto rozkwita - chociaż osobiście wolę poczochrane powiślańskie chaupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten płot jest wsparty na żerdziach ze świeżo wyciętych drzew a na terenie inwestycji drwale prowadzą intensywny karczunek...a ja pytam - czy ktoś na to pozwolił i czy inwestor uiścić należne opłaty od każdego wyciętego drzewa? Ja nic na swojej ziemi wyciąć nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak do tej pory to pokazali jak buduje się nowe bloki wzorem z lat 70 :( ... czas PRL-u we wzornictwie i wyglądzie nadal kwitnie. Zaleca się "wizję lokalną" nowych budynków wielorodzinnych wybudowanych np. w Lublinie czy Warszawie. Może naczelny projektant dostrzeże panującą różnicę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudownie postawią nowe osiedle a wytną ten okropny las sękatych krzywulców siedlisko kleszczy komarów i okolicznych gacopyrzy - nareszcie będzie pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby "Artykuł sponsorowany"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jest złego w tym, że ludzie chcą mieć dach nad głową na miarę czasów i mieszkania nowe kupują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co jest złego w tym, że ludzie nie dysponując własnym kapitałem te mieszkania na kredyt kupują - najlepiej taki najtańszy denominowany w walucie obcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kompletu proponujemy też jakieś niebite i beznakładowe auto nieśmigane prawie nówka - załatwiamy wszelkie formalności łącznie z kredytem gotówkowym - najtańszym zero procent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No sorry - jak się chce mieć dach nowy nad głową to trzeba zapłacić - a za 6tys to tylko idiota lub złodzij. Za auto dziękuję już mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...