Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Rusza budowa nowego osiedla [zdjęcia, wizualizacje]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2017 r. o 07:37 Powrót do artykułu
Tak jak nie można ograniczać ludziom możliwości mieszkania pod własnym dachem i to nowym, nie można też ograniczać dostępności nowoczesnych produktów finansowych na jego zakup - tani kredyt hipoteczny finansową dźwignią budowlanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zakrzyczą uczciwie pracującego szarego człowieka po prostu. Wielki biznes się znalazł i jego produkty - na małych i mikroprzedsiębiorstwach gospodarka się opiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tani kredyt już za chwilę będzie marzeniem. Władza PiS robi wszystko żeby kredyt tani nie był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tańszego kredytu niż hipoteczny w CHF - Pan z autokomisu z prawdą się mija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypraszam sobie! No że z czym się mijam? Sam żeś mi kazał wciskać to zero jako najtańsze - finansista jak z koziej dupy trąba po ekonomiku w klementowicach. Ten drugi też dobry - gazele biznesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej tą wymianę poglądów zakończyć jak Jurek "Siema się płaci" a jak nie...to trzeba zarobić tak jak i nam wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słoneczne piaski II  ... padły ...... mam tylko  nadzieję ,że ludzie nie zdążyli wpłacić zaliczek na mieszkania 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to padły? Powiedzcie coś więcej chciałam tak właśnie mieszkanie kupić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padły?? To sprawdzone info? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie kupujcie garaży chyba że lubicie wodę, gnijące sprzęty i grzyba pleśniowego. makdomowi dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest aktualna cena tych mieszkań? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podają 5600 z metr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...