Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Sprzęt kupiony za miliony zł musi zaczekać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2016 r. o 20:17 Powrót do artykułu
Prezes do odwołania, rada nadzorcza do zmiany. Dość tej dobrej zmiany. Obiecywali a teraz robią jeszcze gorzej, ale cóż z koryta pewnie dobrze smakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze miasta do odwołania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś żarty kpina czy co? Niech grobel mi tez kupi piece za 4 mln i w ogóle zrobi mi, osobie prywatnej, zakład pracy za miejskie pieniądze. Takiego czegoś nie było nawet za najcięższej komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtryskarki, frezarki, piece do kości. Tym sie zajmuje nasze miasto? To jest nam potrzebne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes i rada nadzorcza nadal sa optymistami. Nasze pieniądze można wywalać w błoto i byc optymistami. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poproszę zeby miasto fundnęło mi piec do domu. Moze byc za 4 tys a nie za 4 mln. Jak można prywaciarzom takie prezenty robić to dla mi na pewno takze. Przecież ja nie gorszy sort i do tego zamledowany w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi niech pan Grobel ze spółka kupi mieszkanie albo dom wolnostojący. Na początek tyle mi wystarczy i obiecuje ze nie będą to pieniądze wywalone w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pieców, wtryskarek, frezarek i parków biurwokratycznych, każdemu puławiakowi kupcie mieszkanie i samochód :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie widza wszyscy, że piec był kupiony za poprzedniej władzy w parku? Nie, lepiej wieszac psy na obecnych władzach, bo po co komu prawda? Pan "dziennikarz" jakby był rzetelny, to też by podał ta informacje, ale po co? Za wierszówkę sie zgadza, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A, i niech pan "redaktór" nie zapomni napisać w przyszłym tygodniu, że piec dalej nie gotowy, bo to to samo co podłaczyć spłuczke w kiblu i juz dawno powinno być gotowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kicha, totalna niekompetencja osób odpowiedzialnych za zakup!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnę tylko że pis zanim doszedł w mieście do władzy krytykował wszystko co zostało wcześniej zrobione, na ppnt też nie zostawił suchej nitki. Obiecywali że on to wszystko wskrzeszą, naprawią, uruchomią i będziemy mieli miasto mlekiem i midem płynące. No i jeszcze z 1000 nowych miejsc pracy powstanie. I co się zdarzyło potem? A i owszem władzę dostali od mieszkańców, ale to co obiecywali teraz nie ma już znaczenia. Nagle nie jest to takie prose, albo nie należy panikować bo wszystko idzie tak jak miało być. Jest tylko jedna różnica, nie powiedzieli że te miejsca pracy to koryta dla działaczy partyjnych, ich rodzin i sąsiadów. Tak też jest w ppnt: nowy swój prezes, nowa swoja księgowa, nowa swoja rada nadzorcza. A piec dalej nie uruchomiony. Proponuję prezesowi żeby podał się do dymisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...